🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

RGNERIN - prémiové ošetření proti vráskám s botoxovým efektem

RGnerin je inovativní profesionální program s intenzivním zdokonalujícím efektem a čtyřnásobnou strategií proti vráskám, kdy pleť vyplňuje, regeneruje, vyhlazuje a zabraňuje opakovaným pohybům obličejových svalů, a to díky mimořádnému botoxovému efektu a kombinaci multifunkčních a pokrokových aktivních látek.

Toto pečující a preventivní ošetření v sobě koncentruje moc vědy a přírody. Představuje jedinečné složení bohaté na alfa-hydroxykyseliny (AHA), aktivní složky s botoxovým účinkem, vynikající oleje bohaté na výživné látky a moderní rostlinné složky. Určeno pro ženy 40+ .

Cílem je dosáhnout viditelně mladší, pružnější a hustější pleť bez vrásek.

 #ShowMore#

Pro koho je ošetření určeno?

Je vhodné pro všechny typy pleti, včetně smíšené, od 40 let; pro suchou a dehydratovanou pleť až po normální pleť se sklonem k pleti smíšené. Toto jedinečné profesionální ošetření dodává pleti intenzivní výživu, ale je vhodné i pro smíšenou pleť, a to díky exkluzivnímu spojení jak výživných látek, tak látek, které pleti navrací rovnováhu.

Jak nový RGnerin působí?

ZVENČÍ. Regenerační účinek daný vysokým stupněm obnovy pleti, kdy se odstraněním odumřelých buněk podporuje buněčná obnova neboli tvorba nových buněk, čímž dochází ke zlepšení mikroreliéfu pleti, kdy je pleť pak viditelně hladší. Současně dochází ke zlepšení celkového stavu pleti, neboť se zvyšuje její pružnost, pevnost a je chráněna proti plynoucímu času.

ZEVNITŘ. Dvojitý vyplňující efekt, který napomáhá obnovit hustotu pleti, spočívá ve stimulaci syntézy látek, které stojí za plností a šťavnatostí pleti jako jsou kyselina hyaluronová, kolagen a elastin. A rovněž díky zvýšené úrovni hydratace pleti jsou vrásky vyplňovány zevnitř, čímž je redukována jejich délka i hloubka.

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

18491911
118491911

Značky

Položek k zobrazení: 2
Casmara RGNERIN WRINKLE SERUM
1 579 Kč bez DPH
1 911 Kč

Regenerační protivráskové sérum na den/noc s čtyřnásobnou strategií proti vráskám: vyplňuje, regeneruje, vyhlazuje a...

879 / CSA81003
Casmara RGNERIN HYDRO NUTRI WRINKLE CREAM
1 528 Kč bez DPH
1 849 Kč

Hydratační výživný protivráskový krém na den/noc, který díky svému jedinečnému složení odstraňuje a/nebo zmírňuje...

878 / CSA81001