🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

Zákaznický program

Chcete využívat všech výhod zákaznického programu? Stačí se u nás zaregistrovat. O hlavních výhodách registrace si můžete přečíst ZDE.

Každý váš dokončený a zaplacený nákup se bude uchovávat na vašem osobním zákaznickém účtu. Hodnota těchto nákupů se bude stále načítat a právě podle aktuální dosažené hranice vám bude poskytnuta konkrétní věrnostní sleva:

nákupy přes 6.000 Kč - získáte slevu ve výši 4%

nákupy přes 25.000 Kč - získáte slevu ve výši 6%

nákupy přes 60.000 Kč - získáte slevu ve výši 8%

nákupy přes 95.000 Kč - získáte slevu ve výši 10%

Systém rovněž umožňuje i sčítání různých slev (např. věrnostní sleva + dárkový kupon k vašemu svátku). Maximální poskytnutá sleva může být ve výši 20%.

Nezapomeňte, že na svůj první nákup v e-shopu Zdravá pokožka můžete uplatnit DÁRKOVÝ KUPÓN  - VITEJTE - který vám poskytne jednorázovou okamžitou slevu z vaší první objednávky ve výši 10%.

Po přihlášení do svého zákaznického účtu se ceny jednotlivých přípravků zobrazují již automaticky se slevou dle podmínek zákaznického programu. Před každým nákupem se přihlaste ke svému zákaznickému účtu. Když tak neučiníte, systém vás nedokáže identifikovat a nebude schopen vám nabídnout odpovídající slevu. Věrnostní sleva našeho zákaznického programu nejde využít na zboží s příznakem AKCE.

Zákaznický program je platný pro všechny registrované zákazníky od 26.7.2021. Provozovatel e-shopu si vyhrazuje právo upravit pravidla zákaznického programu, včetně práva zákaznický program pozastavit či zrušit.