Jste u nás poprvé ? Využijte pro svoji první objednávku slevu 10%. V Košíku zadejte dárkový kupon ZACATEK.

Doprava

PPL

PPL CZ patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu již od roku 1995. Kromě doručování pro firmy a podnikatele nabízí řešení i pro soukromé osoby se službou Balík pro tebe. PPL CZ se specializuje na balíkovou přepravu nejen po České republice, ale i do celé Evropy. PPL CZ disponuje 24 balíkovými depy, centrálním překladištěm a rozsáhlou sítí výdejních a podacích míst – PPL Parcelshopů, kterých nyní naleznete více než 2 500 po celé České republice.

Cena za doručení zásilky v ČR je 80,-Kč. Doběrečné je 30,-Kč. Zásilka nad 1700,-Kč je ZDARMA.

Cena za doručení zásilky do SR je 9,-EUR. Doběrečné je 3,-EUR.

Zásilky doručované službou PPL můžete sledovat ZDE.

 

doruceni zasilkovna

Řešení pro přepravu zásilek v ČR i do celého světa. Zásilkovna, člen globální skupiny Packeta. Má nejširší síť výdejních míst v ČR a na Slovensku. Naše vlastní výdejní místa najdete i v Maďarsku a Rumunsku a k tomu máme více než 92 000 partnerských výdejních míst po celém světě.

Cena za doručení zásilky v ČR je 75,-Kč. Doběrečné je 25,-Kč. Zásilka nad 1000,-Kč je ZDARMA.

Cena za doručení zásilky do SR je 8,-EUR. Doběrečné je 3,-EUR.

Zásilky doručované službou ZÁSILKOVNA můžete sledovat ZDE.

 

 

 balik-do-ruky

Nejste-li zastižen/a doma, je zásilka uložena na vaší poště a ponechána zde k vyzvednutí po dobu 7 dnů (je také možnost prodloužit dobu uložení až na 15 dnů). Můžete také požádat prostřednictvím elektronické podatelny České pošty o opakované doručení zásilky na adrese: www.ceskaposta.cz .

U Balíku Do ruky garantuje Česká pošta doručení do 2 pracovních dnů od jeho podání. Při uvedení Vašeho telefonního čísla budete formou SMS informováni o podání i o termínu dodání balíku.

Cena za Balík do ruky je 155,-Kč. Doběrečné 65,-Kč. Zásilka nad 2500,-Kč je ZDARMA.

Zásilky doručované Českou poštou můžete sledovat ZDE .

 

Rozvoz kurýrní službou v Praze

Doručení v den objednání či v den následující (kromě víkendů a svátků) - expresní doručení, jednotná cena bez ohledu na velikost nebo hodnotu objednávky

Přesný čas doručení objednávky je zákazníkovi sdělen telefonicky - časy rozvozu jsou v odpoledních až podvečerních hodinách.

V objednávce nezapomeňte uvést správné číslo na Váš mobilní telefon. Na toto číslo Vám budou chodit informační SMS zprávy od našich přepravců. Pokud si přejete dodat zboží například v sobotu, popřípadě máte jiné speciální přání, prosím napište ho do poznámky v objednávce. Tyto nadstandardní služby řešíme individuálně po telefonické domluvě. Je možné, že za tyto nadstandardní služby Vám budou připočteny náklady navíc - přesnou cenu Vám sdělí náš operátor během hovoru.

Cena za doručení zásilky je 55,-Kč.

 

Osobní odběr - na adrese provozovatele - ZDARMA

Zdravá pokožka - Michal Barbořík, Nad Šárkou 606/1, Praha 6, 16000

po předchozí telefonické domluvě na čísle +420 605 449 449, platba pouze v hotovosti, platební karty zde nepřijímáme.

mapa_-_zdrava_pokozka