🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

RGnerin Wrinkle Serum 50 ml - obnovuje a vyhlazuje pleť vyhlazuje a zabraňuje opakovaným pohybům obličejových svalů

Kód: 879 / CSA81003
Značka: Casmara
1 911 Kč 1 579 Kč bez DPH

Regenerační protivráskové sérum na den/noc s čtyřnásobnou strategií proti vráskám: vyplňuje, regeneruje, vyhlazuje a inhibuje. Je vhodné pro každý věk i všechny typy pleti, včetně pleti smíšené. Moderní anti-agingové složení, fluidní textura, bez olejů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Regenerační protivráskové sérum na den/noc s čtyřnásobnou strategií proti vráskám: vyplňuje, regeneruje, vyhlazuje a inhibuje. Je vhodné pro každý věk i všechny typy pleti, včetně pleti smíšené. Moderní anti-agingové složení, fluidní textura, bez olejů. Obnovuje a vyhlazuje pleť, navrací jí hustotu a současně má silný antioxidační účinek, čímž pleť chrání proti stárnutí. Den za dnem intenzivně zlepšuje stav pleti.

 

Účinky pleťového séra:

EFEKT BOTOX-LIKE - inhibuje opakované svalové mikro-stahy, které jsou dány expresivitou obličeje, a zlepšuje jejich následné uvolňování. Protivráskový účinek je jak preventivní, tak ošetřující.

OBNOVUJÍCÍ - provádí peeling vnějších vrstev pokožky, kdy odstraňuje zestárlé buňky, což intenzivně stimuluje buněčnou obnovu, kdy se vyhlazuje a zlepšuje stav kožního mikroreliéfu.

VYPLŇUJÍCÍ - dvojitý vyplňující efekt: zvyšuje úroveň složek, které stojí za plností pleti jako jsou kyselina hyaluronová, kolagen a elastin, a také zvyšuje úroveň hydratace v pokožce, kdy vyplňuje vrásky zevnitř a redukuje jak jejich hloubku, tak i délku.

GLOBÁLNÍ ANTI-AGING - zvyšuje úroveň hydratace a lipidů v pokožce a navíc na buněčné úrovni pleti dodává nezbytné živiny, které pomáhají zlepšit celkový vzhled obličeje.

 

Výsledek použití pleťového séra:

UVOLNĚNÝ OBLIČEJ BEZ NAPĚTÍ - výrazové linky a vrásky jsou vyhlazené.

VYHLAZENÝ MIKRORELIÉF PLETI - celkové zlepšení stavu pleti.

VYPLNĚNÉ VRÁSKY - obnovená hustota a hydratace pleti, šťavnatější a hladší pleť.

OMLAZENÝ OBLIČEJ - zvyšuje se pružnost a pevnost pleti.

VIDITELNĚ MLADŠÍ A ROZJASNĚNÝ OBLIČEJ.

#ShowMore# 

Účinné aktivní látky pleťového krému:

ALFA-HYDROXYKYSELINY (AHA) + A BETA-HYDROXYKYSELINY (BHA)

Dokonalé spojení kyseliny glykolové, mléčné a salicylové se silným exfoliačním, čisticím a hydratačním účinkem. Tato kombinace přináší pleti intenzivní a efektivní regeneraci a vyhlazení jejího AHA A BHA KYSELINY mikroreliéfu.

ARGIRELINE AMPLIFIED®

Revoluční protivrásková aktivní látka poslední generace s efektem botox-like. Jedná se o výjimečný  peptid, který je schopný inhibovat a/nebo zmírňovat opakované svalové stahy, které vedou ke vzniku či zvýraznění vrásek.

AMINO-FIRM

Vypínací a zpevňující komplex bohatý na aminokyseliny, který podporuje syntézu kolagenu a zvyšuje aktivitu buněk odpovědných za pevnost pokožky. Tento inteligentní komplex aktivních látek posiluje její architektonickou strukturu a zvyšuje pružnost a pevnost pleti.

JEDLÝ KAŠTAN

Obnovující aktivní látka, která zdokonaluje kožní mikroreiéf, neboť podporuje regeneraci a zlepšuje spojení buněk, což vede k intenzivnímu vyhlazení pleti.

KOŇSKÝ KAŠTAN (JÍROVEC MAĎAL)

Rostlinná aktivní látka, která mocně působí při vyplnění vrásek, neboť zvyšuje množství kyseliny hyaluronové v pleti tím, že blokuje enzym, který ji rozkládá.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: