🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

INFINITY - intenzivní omlazení pokožky

INFINITY vychází z nejnovějších lékařsko-vědeckých poznatků a představuje ultra omlazující inteligentní kosmetiku, která působí přímo na DNA (genomika), chování genů (epigenetika), nervový systém (neurokosmetika) a biologické rytmy (chromokosmetika)Neboť právě tyto procesy udávají tempo stárnutí pokožky - buď ho zrychlují nebo zpomalují. INFINITY je určeno pro zralou pleť, která hledá intenzivní omlazující péči. Je vhodné pro pleť, která trpí ztrátou pevnosti, hlubokými vráskami a velmi zřetelnými výrazovými linkami.

Řada Infinity představuje 4 specifické produkty pro pokročilý a komplexní rituál krásy aktivující mládí - na denní a noční péči. Tato přírodní holistická kosmetika s omlazujícím efektem je určena pro zralou pleť. Byla vyvinuta tak, aby bojovala proti ztrátě pevnosti, hlubokým vráskám a zřetelným výrazovým linkám. Stejně tak je vhodná pro pohaslou a stresovanou pleť, která trpí viditelnými známkami únavy. Určeno všem ženám 45+ .

#ShowMore# 

Je možné vzdorovat zákonům času? Ošetření INFINITY, vyvinuté výzkumnou laboratoří CASMARA, to dokáže. Řada INFINITY představuje zcela nový koncept holistické (celostní) kosmetiky, která jde mnohem dál, než běžné anti-agingové přípravky, a má mimořádné výsledky při působení na strukturu pleti. Prémiová kolekce Infinity představuje nejrevolučnější kosmetiku ve světě exkluzivní omlazující péče založené na holistickém konceptu. Kosmetiku, která působí mnohem dále než jen na strukturu pleti.

Řada Infinity je vysoce účinným spojencem v boji proti stárnutí pleti, neboť cílí na jeho příčiny v nejpůvodnější podobě. Ošetření je určeno pro zralou pleť, která hledá intenzivní omlazující péči. Je vhodné obzvláště pro pleť, která trpí ztrátou pevnosti, hlubokými vráskami a velmi zřetelnými výrazovými linkami.

Rituál krásy Infinity

Krok 1 Eye Serum - OČNÍ SÉRUM na den/noc Na čistou odlíčenou pleť aplikujeme bříšky prstů 1-2 kapky séra na oční okolí. Vklepáváním a krouživými pohyby provádíme jemnou masáž, aniž by byl vyvíjen tlak. Postupujeme směrem nahoru na dolním a horním víčku, včetně spánků mezi obočím.

Krok 2 Oil Elixir - OMLAZUJÍCÍ OLEJ na den/noc Do dlaní si dáme 3-4 kapky elixíru, který pak naneseme na obličej. Lehkým tlakem nebo povrchovou masáží. Také je možná přidat pár kapek oleje do krému, zamíchat a vzniklou směs nanést na pleť v 1 kroku.

Krok 3 Krém Infinity - AKTIVÁTOR MLÁDÍ na den/noc Malé množství krému nanášíme na čelo, tváře, bradu, krk a dekolt. Následně vzestupnými pohyby zajistíme úplné vstřebání krému; postupujeme od brady ke spánku a až k linii vlasů.

Krok 4 Sleeping Mask – OBNOVUJÍCÍ MASKA na noc Tuto masku používám jen a pouze na noc. Potřebné množství nanášíme krouživými pohyby a stoupajícím uhlazováním. Masku necháme působit celou noc. Díky novátorskému a exkluzivnímu složení ji nesmýváme, necháváme ji na pleti.

Nejprodávanější

4 položek celkem

Cena

21404121
121404121

Značky

Položek k zobrazení: 4
CASMARA Infinity Oil Elixir 50 ml
3 406 Kč bez DPH
4 121 Kč

Elixír ve formě suchého oleje představuje spojení 7 mimořádných rostlinných olejů, GP (inovativní aktivní látka s...

912/CSA96003
CASMARA Infinity Sleeping Mask 50 ml
Tip
2 302 Kč bez DPH
2 785 Kč

Obnovující noční maska na bázi melatoninu (hormon mládí), tryptofanu, magnézia (hořčíku) a vitaminu B6 omlazuje pleť...

913/CSA96004
Casmara Infinity Youth Activator Cream 50 ml
Akce
1 807 Kč bez DPH
2 187 Kč

Luxusní pleťový krém INFINITY má globální účinek proti stárnutí. Poskytuje okamžitý liftingový efekt na obličeji a...

902 / CSA96001
CASMARA Infinity Eye Serum 10 ml
1 769 Kč bez DPH
2 140 Kč

Omlazující sérum pro obnovu oční okolí na bázi růstových faktorů, výtažku z albície hedvábné a aktivních látek s...

911/CSA96002