🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

Retinol PROAGE obnovující noční krém 30 ml - viditelně redukuje známky stárnutí pleti snižuje počet a hloubku vrásek

Kód: 715 / CSA07002
Novinka
Značka: Casmara
1 640 Kč 1 355 Kč bez DPH

Fluidní noční krém s velkou obnovující silou s čistým retinolem viditelně redukuje známky stárnutí a fotostárnutí a znovu objevuje přirozenou krásu pleti. Jeho kombinace pečlivě vybraných aktivních složek doplňuje a zesiluje působení retinolu pro maximalizaci jeho účinků na pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exkluzivní fluidní noční krém s velkou obnovující silou s čistým retinolem viditelně redukuje známky stárnutí a fotostárnutí a znovu objevuje přirozenou krásu pleti. Jeho kombinace pečlivě vybraných aktivních složek doplňuje a zesiluje působení retinolu pro maximalizaci jeho účinků na pokožku.

Snižuje počet a hloubku vrásek a redukuje barvu skvrn, přičemž zpevňuje a intenzivně hydratuje. Výsledkem je obnovená, hladká, nově texturovaná a viditelně mladší pleť. Tento noční pleťový krém je vhodný pro všechny typy pokožky. Hluboce promění vaši pokožku a viditelně zlepší její pevnost a pružnost. Čas, znečištění, stres mění fungování pokožky a někdy způsobují předčasné stárnutí. Fluidní krém s retinolem PROAGE Renewal Cream 0,15% pomáhá udržovat proces obnovy Vaší pleti a navrací její přirozenou krásu.

Fluidní krém s retinolem PROAGE Renewal Cream 0,15 % působí díky kombinaci účinných látek komplexně na různé známky stárnutí, aby zmírnil jeho účinky a zpomalil jeho progresi.

 

Účinky pleťového krému:

  • viditelně mladší tvář
  • známky stárnutí zmírněny a rozmazané
  • hladká, jemná a obnovená pleť
  • chráněná, hladká a pevná pokožka
  • sjednocená a světlá pleť

 

Aktivní látky pleťového krému:

ČISTÝ RETINOL

Retinol vděčí za svůj velkolepý transformační účinek kombinaci několika mechanismů účinku, které působí jak povrchově, tak hluboko v kůži:

  • V epidermis (krátkodobě): přímo zasahuje do přirozené obnovy pokožky. Urychluje proces tím, že odstraňuje mrtvé buňky a podporuje je, aby byly nahrazeny novými buňkami rychleji.
  • V dermis (střednědobě): stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, čímž zvyšuje pevnost a pružnost. Stimuluje produkci kyseliny hyaluronové, zvyšuje hydrataci pokožky. Navíc je to silný antioxidant, který pomáhá zvrátit fotostárnutí.

SQUALAN

Jedná se o přírodní organickou sloučeninu s vysoce hydratačními vlastnostmi, která pomáhá udržovat vlhkost pokožky. Napomáhá rychlejšímu procesu obnovy buněk a ve výsledku je pleť hladší a pohodlnější, s jemnou a sjednocenou texturou.

KYSELINA HYALURONOVÁ

Kyselina hyaluronová je aktivní složka, kterou naše tělo vytváří přirozeně a jejímž cílem je zadržet co nejvíce vody. Kromě svých hydratačních vlastností má kyselina hyaluronová ochranný a regenerační účinek na pokožku.

 

Způsob používání pleťového krému:

Aplikujte na noc jako samostatný produkt na čistý obličej, krk a dekolt. Pokud produkt používáte poprvé, v 1-3 týdnu aplikujte přípravek střídavě (ob večer), až od 4 týdne můžete použít přípravek každý den. 

 

Varování

Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi. V případě přetrvávajícího podráždění přerušte aplikaci. Změna barvy nemá vliv na jeho účinnost. Vyhněte se použití během těhotenství a kojení. Vyhněte se slunečnímu záření a vždy používejte fotoochranu.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: