🎁 SLEVOVÝ KUPÓN ZACATEK = VÁŠ PRVNÍ NÁKUP O 10% LEVNĚJI! 🎁

TIMEXPERT HYDRALURONIC - revoluční koncept pro hydrataci a výplň pleti

Objevte revoluční koncept hydratace s Timexpert Hydraluronic. Účinnost KYSELINY HYALURONOVÉ se spojuje se sílou exkluzivní receptury obsahující patentovaný HLG (patentovaný nanopolymer, skládající se z kyselinay hyaluronové, kyseliny polyglutamové a lysinu). Výsledkem je zcela inovativní ošetření pro šťavnatou, hydratovanou a viditelně plnější pleť. Obnova úrovně hydratace a posílení bariérové funkce. Pružná pleť a pocit komfortu. Kosmetická alternativa, případně doplněk k lékařsko-estetickým výplňovým procedurám. Zmírnění nepříjemných pocitů extrémní suchosti, která je způsobena některými metodami ošetření.

#ShowMore#

HLAVNÍ SLOŽKY

3 molekuly kyseliny hyaluronové - nízkomolekulární HA přináší hloubkovou hydrataci a zlepšuje elasticitu, pevnost, vrásky a plnost pleti. Středněmolekulární HA posiluje přirozený obranný systém pokožky a poskytuje dlouhodobou ochranu před patogenní bakteriální flórou. Vysokomolekulární HA obnovuje optimální úroveň vlhkosti tím, že na povrchu pokožky vytváří film a zabraňuje ztrátě vody.

Patentovaný HLG - skládá se ze 3 biokompatibilních složek, které jsou biologicky odbouratelné a vzájemně reaktivní (kyselina hyaluronová, kyselina polyglutamová a lysin). Jedná se o to patentovaný nanopolymer, kterým exkluzivně využívá pouze Germaine de Capuccini a který vznikl na základě výzkumu v oblasti nanomedicíny. Přináší revoluci do kosmetické branže: maximalizuje účinnost produktů a umožňuje postupné uvolňování aktivních látek a dlouhotrvající hydrataci.

NAG - polysacharidy, které mají schopnost stimulovat aktivitu HAS (hyaluronan syntázy), jednoho z enzymů zodpovědných za syntézu a sekreci kyseliny hyaluronové keratinocyty i fibroblasty. Tím se zvyšuje obsah endogenní kyseliny hyaluronové v kůži, a to jak v dermis, tak v epidermis.

PGA - polyaminokyselina s ochranným účinkem a schopností efektivně inhibovat aktivitu enzymu hyaluronidáza, který rozkládá a degraduje kyselinu hyaluronovou v pokožce.

sGAG - sulfátované glykosaminoglykany se získávají ze směsi červených mořských řas a černých kapradin. Díky své schopnosti zadržovat vodu viditelně zlepšují strukturu pleti. Obsahují vysoce účinné antioxidanty a chelatační činidla, která vytváří ochranný štít před vlivem znečištěného životního prostředí a volných radikálů z UV záření.

Nejprodávanější

3 položek celkem

Cena

14051537
114051537

Značky

Položek k zobrazení: 3
Germaine de Capuccini Timexpert Hydraluronic Plumping Moisturising Cream Rich Sorbet
1 270 Kč bez DPH
1 537 Kč

Exkluzivní receptura spojující 3 druhy kyseliny hyaluronové s patentovaným nanopolymerem HLG dosahuje intenzivní...

493 / G350001
Germaine de Capuccini Timexpert Hydraluronic Plumping Moisturising Cream Soft Sorbet
1 270 Kč bez DPH
1 537 Kč

Exkluzivní receptura spojující 3 druhy kyseliny hyaluronové s patentovaným nanopolymerem HLG dosahuje intenzivní...

495 / G350002
Germaine de Capuccini Timexpert Hydraluronic Hyaluronic 3D Force
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč

Toto pleťové sérum se 3 druhy kyseliny hyaluronové posiluje působení jakéhokoli pleťového krému. Jeho gelová textura...

494 / G350000