JSTE U NÁS POPRVÉ? VYUŽIJTE NA SVŮJ 1.NÁKUP SLEVOVÝ KUPÓN - ZACATEK.

Více energie, více síly, odolnost vůči stresu!

_b_361tabuleDobije vaše baterie, prevence proti nádorovým onemocnění, podpora sexuálních funkcí!

Good Life Vital Pro představuje odpověď na potřeby současné uspěchané doby plné stresu. To platí jak pro fyzické, tak i psychické aktivity. Lidově řečeno: dává nám zabrat. K tomuto stavu v nemalé míře přispívají vnější faktory, jako jsou zvyšující se znečištění životního prostředí, nízká kvalita potravin, hrozba civilizačních onemocnění. Tyto nepříznivé faktory se staly impulsem k vyvinutí komplementárního produktu, který svým účinkem reaguje na tři oblasti, které jsou dnes mimořádně důležité: vitalitu, psychickou pohodu a prevenci civilizačních onemocnění.

Co se nachází v kapsli Good Life Vital Pro?

V souvislosti s výše uvedeným se v novém složení ocitly výtažky z rostlin, známé svým účinkem k znovuzískání rovnováhy mezi “psyché” a “sóma” v dnešním světě. Vyvážené spolupůsobení výtažků na tělesnou i na duševní sféru člověka společně s vytvořením jistého štítu proti rizikům plynoucím z prostředí v jednom přípravku je základem této úžasné receptury.

 • Ashwagandha - nazývaná také ‘indický ženšen “, která se v ajurvédském léčitelství úspěšně používá jako tonikum k posílení vitality a psychiky, vzácnou také z pohledu na její kardioprotektivní (srdce chránící) účinky a schopnost regulovat krevní tlak.
 • Cordyceps (Housenice čínská) – houba, která volně roste v Tibetu.
 • Ginkgo biloba – významně podporuje mozkovou činnost. Jeho vějířovité listy se využívají v přírodní medicíně již 5 tisíc let
 • Rozchodnice růžová - někdy nazývaná také “nejlepší lék na strhané nervy v krizových časech”.                                           
 • Synefrin - stimuluje metabolismus                                                                                                                                                                
  Kurkumin s přídavkem piperinu – má silné protizánětlivé a antioxidační účinky

Tři složky obsažené v novém Good Life Vital Pro (rozchodnice růžová, Ashwagandha i ginkgo biloba) patří mezi takzvané adaptogeny, čili látky přírodního původu, zvyšující schopnost organismu přizpůsobovat se proměnlivým podmínkám prostředí. Na druhou stranu kurkumin, cordyceps a rozchodnice prokazují ověřené protizánětlivé účinky, jsou tedy mimořádně vzácné v době, ve které nádorová onemocnění sklízejí tak bohatou úrodu.

Co naopak v kapsli nenajdete?

Pro syntetické výplně a umělá aditiva, se kterými se běžně setkáváme ve výživových doplňcích dostupných na trhu, nezůstalo v kapsli místo! Dokonce i “technické” složky tobolky jsou přírodního původu – tvoří ji rybí želatina a bramborový škrob. Co to pro Vás znamená? Že spolu s každou tobolkou Good Life se do Vašeho těla nedostane nic jiného, než bezpečné rostlinné extrakty se známými, prozkoumanými účinky na lidský organismus, z pěstitelských celků nacházejících se v přírodním prostřed

Proč se vyplatí pravidelně užívat nový Good Life Vital Pro?

 • Více energie – místo další kávy či energetického nápoje plného chemie.
 • Více síly, lepší regenerace – pokud trénujete, oceníte jej ještě více
 • Odolnost vůči stresu – ne vždy se ho podaří eliminovat, ale můžeme eliminovat naši reakci na něj
 • Lepší paměť a koncentrace na práci
 • Zlepšení psychické pohody – což je výsledek předchozích rovin působení, protože když se harmonizuje naše vitalita, tělesné a duševní schopnosti, stoupá i naše psychická pohoda.
 • Dlouhodobá podpora odolnosti vůči civilizačním neduhům: stresu, nádorovým onemocněním, kardiovaskulárním chorobám, obezitě.
 • Podpora správných sexuálních funkcí.

Pro koho je Good Life Vital Pro určený?

Pro každého*, kdo cítí, že mu v každodenním životě chybí energie, koncentrace, rychlé reakce. Pro hledače harmonie, silnější odolnost vůči stresovým situacím. Pro ty, kteří žijí intenzivně, pro ty, které lákají výzvy a chtějí se těšit z každého dne. Pro všechny, kteří se v dnešním světě starají o vlastní homeostázu a touží žít v souladu s jejími principy.

* Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku. Nepoužívejte u osob mladších 18 let. Těhotným a kojícím ženám se nedoporučuje používání přípravku.

good-life

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení