JSTE U NÁS POPRVÉ? VYUŽIJTE NA SVŮJ 1.NÁKUP SLEVOVÝ KUPÓN - ZACATEK.

Pečujete o svoji pleť správně?

tvar-larensKaždý věk vyžaduje odlišnou péči o pleť. Víte jaké účinné látky vyžaduje právě vaše pokožka?

Stárnutí pokožky není jen důsledkem přibývání věku a vrozených faktorů. Je také vyvoláváno škodlivými vlivy v našem životním prostředí. Jak naše pokožka stárne? Pleť ztrácí svou pevnost, drobné rýhy se prohlubují a nakonec se mění ve vrásky. Pokožka ztrácí svou pevnost a mladistvý vzhled. Jsme si vědomi skutečnosti, že stárnutí pokožky nelze zastavit, avšak zcela určitě je lze zpomalit a oddálit!

PÉČE O PLEŤ PO 20 LETECH

Čím dříve se s péčí o pleť začne, tím lépe. Samotnou péči o pleť je třeba začít již po dvacátém roku života. Je třeba chránit a hydratovat pokožku, abychom se mohly dlouho radovat z krásné pleti bez vrásek. Mladá pokožka nepotřebuje příliš silné kosmetické prostředky, to ale neznamená, že na ni můžeme nanášet cokoli. Především se pleť musí dobře čistit, hydratovat a zajišťovat její ochranu před UV zářením. Stárnutí pleti ovlivní pozitivně i obsah vitamínů A, C, E a polyfenolů.

PÉČE O PLEŤ PO 30 LETECH

Po třicítce se výrazně snižuje proces obnovy pleti. Ta již má potřebu silnějších preparátů, které zachovají pevnost a zářivost pokožky. Je potřeba sáhnout po krémech, které korigují barevné nerovnosti pleti, pleť rozjasňují, vyplňují drobné vrásky a také je na čase začít s aplikováním čistících peelingů a hydratačních masek. V těchto letech pokožka hůře váže vlhkost a pomalu ztrácí elasticitu. Začínají se objevovat i první hluboké vrásky, které se objeví nejčastěji okolo očí a mezi obočím. Je vhodné vyměnit hydratační krémy za zpevňující. Na večer se stává samozřejmostí aplikovat vhodný noční krém, pleť potřebuje regenerovat a potřebuje dodat výživné látky. Musí se začít dobře pečovat o oční okolí, které ztrácí pružnost, pleť v těchto místech stárne nejdříve a nejrychleji. Je tedy nejvyšší čas pořídit si krém se speciální výživou pro pleť okolo očí.

PÉČE O PLEŤ PO 40 LETECH

Pleť po čtyřicítce ztrácí pružnost, vrásky jsou výraznější, protože se snížila produkce kolagenu a elastinu. Pleť často vypadá jako unavená, mívá šedivý nádech, protože vrchní vrstva pokožky nerovnoměrně odráží světlo. Kolagen hydratuje a napomáhá zpevnění pleti. Zároveň urychluje obnovu vrchní vrstvy pleti, což pomáhá k vypínání vrásek. Vhodné je pořídit si i intenzivní preparáty jako jsou séra nebo ampulky. Vysoce koncentrované účinné látky obsažené v těchto přípravcích se velmi rychle a snadno vstřebávají a působí hluboko v kožních vrstvách. Doporučuje se co 2 dny aplikovat hydratační masku a 1x týdně peeling.

PÉČE O PLEŤ PO 50 LETECH

Zralá pleť po menopauze ztrácí pevnost a správné napětí. Po padesátce se vrásky prohlubují a mění se i barevnost pleti. Je potřebné pořídit si kosmetiku se silnými omlazujícími účinky. Rychle se snižuje množství kolagenových vláken a elastinu, buňky pleti jsou daleko hůře vyživovány. Pleť musíme večer a ráno vyčistit čistícím krémem či pěnou v závislosti na typu pleti. Pleť bychom měli hydratovat večer i ráno a pečovat o ni séry a kvalitními krémy bez obsahu vody. Tyto přípravky vykompenzují sníženou činnost mazových žláz. Ráno nemějte strach z použití make-upu, který má výbornou ochrannou funkci (vytváří ochranný štít proti škodlivinám). 2x týdně používejte regenerační a hydratační masky. 1x týdně aplikujte lehký mikrodermální peeling, který nenaruší strukturu pokožky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení