🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

RESERVE™ - 30 sáčků pro mladistvou vitalitu a pocit celkového dobrého zdraví směs důležitých antioxidantů, antokyanů a esenciálních mastných kyselin pro oddálení stárnutí

Kód: 513
3 420 Kč 3 054 Kč bez DPH

Přírodní směs důležitých antioxidantů, antokyanů a esenciálních mastných kyselin s regeneračními účinky, které posílí zdraví a pomáhají při oddálení předčasného stárnutí. Ochranným prostředkem proti poškození našich buněk volnými radikály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omlazující technologie proti stárnutí!

RESERVE™ je přírodní směs důležitých antioxidantů, antokyanů a esenciálních mastných kyselin s regeneračními účinky, které posílí zdraví a pomáhají při oddálení předčasného stárnutí. RESERVE™ je přirozeně sladký a překypuje exotickými příchutěmi. Tento chutný a výživný gel, který byl vytvořen s cílem poskytnout potřebnou ochranu zajistí, abyste cítili mladistvou vitalitu, a také zvyšuje pocit celkového dobrého zdraví.

RESERVE™ je excelentním ochranným prostředkem proti poškození našich buněk volnými radikály, což je nejběžnější příčina stárnutí těla. Dodává tělu významné množství resveratrolu, přírodní antioxidační složky, která se nachází ve slupkách červených hroznů a díky biologicky vysoce dostupné gelové formě ji organismus absorbuje mnohem lépe, než jiné produkty ve formě tablet.

Účinky RESERVE ™ :

  • ANTIOXIDANTY POMÁHAJÍ CHRÁNIT BUŇKY PŘED OXIDAČNÍM STRESEM A PREDČASNÝM STÁRNUTÍM ORGANISMU
  • ANTHOKYANY PODPORUJÍ ZDRAVÉ KARDIOVASKULÁRNÍ FUNKCE ORGANISMU
  • ESENCIÁLNÍ MASTNÉ KYSELINY PODPORUJÍ FUNKCE TRÁVICÍHO TRAKTU
  • PODPORUJE ZDRAVÝ IMMUNITNÍ SYSTÉM
  • POMÁHÁ PŘI UDRŽENÍ ZDRAVÉHO METABOLISMU
  • PODPORUJE TVORBU ZDRAVÉ ENERGIE
  • PODPORUJE ZDRAVÍ A FUNKCI KLOUBU
  • POZITIVNÍ VÝSLEDKY TESTU CAP-E INDIKUJÍ, ŽE RESERVE ™ PRONIKÁ DO ŽIVÝCH BUNĚK A CHRÁNÍ JE
  • PŘED OXIDAČNÍM POŠKOZENÍM

RESERVE™ je výsledkem inovativní vědy, převratných výzkumů  lékařských profesionálu z celého světa a nejnovějších technologií. Hlavní ingredience resveratrol, obsažená v RESERVE™ je doprovázena dalšími podporujícími a účinnými antioxidanty, jako jsou açai, granátové jablko, borůvky, sladká tmavá višeň, aloe vera, hroznové semínka a zelený čaj. Tento výjimečný výživový doplněk nastartuje den s úžasnými proti-stárnoucími vlastnostmi a důležitými výživovými výhodami. Zahrňte RESERVE™ do své každodenní wellness rutiny a vychutnávejte si následující výhody.

Návod na použití:

RESERVE™ můžete užít kdykoliv. Doporučujeme užít dva sáčky denně, jeden sáček ráno a jeden sáček večer před spaním.

Upozornění:

Těhotné nebo kojící ženy a osoby se zjištěnými zdravotními obtížemi by se nejprve měli poradit se svým lékařem před užitím jakéhokoliv výživového doplňku.

Dodací lhůta:

6-8 pracovních dní

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: