🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

FINITI™ - 60 kapslí, obnovuje mladistvou zářivost a jas stárnoucí pleti bezpečně prodlužuje krátké telomery, tím oddaluje buněčné stáří

Kód: 514
Akce
3 490 Kč –24 %
FINITI™ - 60 kapslí, obnovuje mladistvou zářivost a jas stárnoucí pleti  bezpečně prodlužuje krátké telomery, tím oddaluje buněčné stáří
3 490 Kč –24 % 2 620 Kč 2 339 Kč bez DPH

Patentovaná směs přírodních ingrediencí, která bezpečně prodlužuje krátké telomery a pomáhá udržovat zdravé kmenové buňky. Chrání také DNA, telomery a buňky před oxidačním stresem. FINITI™ je nejpokročilejší anti-aging doplněk v nabídce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otázka života zodpovězena. Zde končí stárnutí buněk!

FINITI™ obsahuje patentovanou směs přírodních ingrediencí, která bezpečně prodlužuje krátké telomery a pomáhá udržovat zdravé kmenové buňky. Chrání také DNA, telomery a buňky před oxidačním stresem. FINITI™ je nejpokročilejší anti-aging doplněk v nabídce Jeunesse. Neobsahuje umělá barviva ani konzervační látky.

Nobelova cena byla udělena výzkumu, který odkryl základní příčiny přirozeného stárnutí buněk. Jedna ze zásadních příčin stárnutí je existence koncových struktur chromozómů, tzv. telomer. Ty jsou nezbytné pro dělení buněk a při každé mitóze se zkrátí. Když se narodíme, naše telomery jsou dlouhé, ale jak jde čas, začnou se zkracovat. Cesta s názvem "buněčné stárnutí" začíná …

Když jsou naše telomery příliš krátké, buňky již nemohou plnit své důležité funkce. Buňky podléhají sebezničení a nakonec umírají. Je možné bránit se a zpomalit tento proces? Náš patentovaný přípravek FINITI™ dokázal, že lze bezpečně prodloužit délku krátkých telomerů. A co je nejvíc fascinující?  Že toto je jediná známá látka v dějinách celého lidstva, která je schopna to udělat.

Účinky FINITI™:

  • Obsahuje jedinečnou, patentovanou složku, u níž byla prokázána vlastnost prodloužení telomerů v lidském těle
  • Dočasně aktivuje telomerázu – enzym, který prodlužuje telomery
  • Oddaluje buněčné stáří, prodlužuje život buňkám imunitního systému
  • Obsahuje účinnou směs antioxidantů, chrání buňky DNA, kmenové buňky a telomery před oxidačním stresem
  • Obnovuje mladistvou zářivost a jas stárnoucí pleti
  • Zdroj výživných látek pro ochranu dospělých kmenových buněk
  • Podpora přírodních procesů omlazení
  • Podpora procesů těla při udržování procesu obnovy DNA

Návod na užití:

Užívejte 2 kapsle 2x denně. Uchovávejte při teplotě 15-30°C. Chraňte před teplem, světlem a vlhkostí. Nikdy nepoužívejte, pokud je těsnění dózy poškozené.

Upozornění:

Těhotné nebo kojící ženy a osoby se zjištěnými zdravotními obtížemi by se nejprve měli poradit se svým lékařem před užitím jakéhokoliv výživového doplňku. Doporučeno pro dospělé osoby nad 25 let.

Dodací lhůta:

5-7 pracovních dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: