Jste u nás poprvé ? Využijte pro svoji první objednávku slevu 10%. V Košíku zadejte dárkový kupon ZACATEK.

NUTRIVI Holistic Peptide Complex 30 sáčků - podporuje obranyschopnost organismu pro správné fungování imunitního systému

Kód: 126
Novinka
1 959 Kč 1 619 Kč bez DPH

Nový Holistic Peptide Complex obsahuje speciální kompozici aktivních složek prémiové kvality, jejichž úkolem je přispívat ke správnému fungování imunitního systému, zmírňovat škodlivé působení volných radikálů, a tedy stimulovat obranyschopnost celého organismu v rámci prevence a v souladu s holistických přístupem ke zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový Holistic Peptide Complex obsahuje speciální kompozici aktivních složek prémiové kvality, jejichž úkolem je přispívat ke správnému fungování imunitního systému, zmírňovat škodlivé působení volných radikálů, a tedy stimulovat obranyschopnost celého organismu v rámci prevence a v souladu s holistických přístupem ke zdraví.

Základem jedinečné receptury je lyofilizovaný kolagen, který je zdrojem vysoce kvalitních bílkovin v podobě bioaktivních peptidů rybího kolagenu (300 mg v každé dávce přípravku). Produkt je doplněn o biologicky aktivní formy složek s rekordní antioxidační silou a vysokou vstřebatelností: astaxanthin získaný ze sladkovodní řasy Haematococcus pluvialis a extrakt z plodů brusnice borůvky (Vaccinium myrtillus).

3 druhy hub jsou poklonou moudrosti čínské medicíny, která je již po staletí používá k podpoře imunitního systému. Holistic Peptide Complex obsahuje extrakt z Agaricus (žampion brazilský, Agaricus blazei), Maitake (trstnatec lupenitý, Grifola frondosa) a Reishi (lesklokorka lesklá, Ganoderma lucidum).

Podporu imunity doplňuje také synergicky působící dvojice kurkuminu z kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa L.) se standardizovaným obsahem 95% kurkuminu a piperinem z černého pepře (Piper nigrum L.).

Holistic Peptide Complex je doplněk stravy, ve kterém jsme zkombinovali cenné složky, bez zbytečných plnidel a přinášíme Vám je v podobě sáčků, které obsahují pravidelnou denní dávku. Díky této formě každý sáček dodává organismu potřebné množství aktivních složek.

Pokud potřebujete silnou, komplexní podporu zdraví a nemáte rádi tobolky ani tablety, Holistic Peptide Complex se rozpouští ve vodě a bude pro Vás ideální volbou. Z jednoho sáčku získáte porci nápoje s přírodní rybízovou příchutí. Balení obsahuje 30 sáčků, tedy množství určené na měsíc pravidelného užívání.

 #ShowMore#

Co je dobré vědět?

Kolagen - je jednou ze základních bílkovin v organismu, je součástí různých tkání. kůže, šlach, svalů, vaziv a cév, a také očí a zubů. Plní strukturální funkci prakticky v celém organismu.

Kolagen se neustále syntetizuje a degraduje. Schopnost obnovy jeho vláken v průběhu let klesá či dokonce úplně zaniká. Struktury se ztenčují a rozpadají se, a úbytek kolagenu po 40. roce života může představovat až 1% ročně. Tato hodnota se zvyšuje v důsledku působení jiných faktorů, jako například nadměrná konzumace alkoholu, kouření či sluneční záření.

Síla a odolnost organismu, tvořená z 1/3 kolagenovým proteinem, se s věkem snižuje. Doplňování hodnotného kolagenového proteinu může přispět k celkovému zlepšení kondice. Holistic Peptide Complex obsahuje až 300 mg lyofilizovaného kolagenu v denní doporučené dávce.

Surovina získaná z rybích kůží obsahuje mimořádně vysoké množství signálních peptidů. Extrakce vody ze suroviny metodou lyofilizace bez působení vysokých teplot způsobuje nejmenší změnu její vnitřní struktury. Lyofilizované buňky vytvářejí houbovitou strukturu a dutiny rychle absorbují vlhkost po vložení do vody. Je to mimořádně důležité v případě rybího kolagenu, který obsahuje jemné signální peptidy.

Astaxanthin ze sladkovodní řasy (Haematococcus pluvialis) - obsahuje složku, která se považuje za jeho nejbohatší zdroj. Jako vysoce kvalitní antioxidant podporuje zdraví, chrání před oxidačním stresem a pomáhá udržovat stav homeostázy.

Extrakt z plodů brusnice borůvky (Vaccinium myrtillus) - podporuje antioxidační účinek přípravku a navíc podporuje zdraví očí, srdečně-cévního systému a pomáhá chránit trávicí soustavu.

Žampion brazilský – Agaricus (Agaricus blazei Murill) podporuje přirozenou obranyschopnost, a tudíž podporuje fungování imunitního systému organismu.

Maitake (Grifola frondosa) - stimulace a podpora imunitního systému, v České republice je známá i pod názvem trstnatec lupenitý a v čínské medicíně, ve které se využívá již po staletí, se pokládá za „vitální houbu”.

Reishi (Ganoderma lucidum) - houba známá pod názvem lesklokorka lesklá, je další složkou přípravku s příznivým účinkem na imunitní systém.

Kurkumin (Curcuma longa L.) - jako antioxidant chrání DNA, proteiny a lipidy proti oxidačnímu poškození. A kurkuma, neboli kurkumovník dlouhý, z jehož oddenku se získává, je rostlinou s mnoha příznivými účinky na zdraví. Kromě prokázaného protizánětlivého účinku pozitivně ovlivňuje i funkci dýchacího, nervového a srdečně-cévního systému, jater, a také stav pokožky, kloubů a kostí.

Piperin (Piper nigrum L.) - z černého pepře je neodmyslitelným společníkem kurkuminu, který zvyšuje účinek kurkuminu a jeho antioxidační potenciál a stimuluje vstřebávání živin z trávicího traktu.

 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA

Rozpusťte 1 sáček - 2,9 g ve 150 ml vody, promíchejte a ihned po přípravě vypijte. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada pestré stravy.

Upozornění: Rozpouštění doplňku stravy s kolagenem ve vodě

Prášek může po přidání do vody přilnout ke stěně nádoby, nebo se úplně nerozpustí. Je to normální jev, způsobený množstvím a vlastnostmi přírodních látek použitých k výrobě doplňku stravy. Přírodní kolagen se velmi slabě rozpouští ve vodě a organických rozpouštědlech.

Pro dosažení homogenní konzistence nápoje použijte napěňovač mléka, mixér nebo promíchejte dávku produktu v uzavřené láhvi intenzivním protřepáním.

 Pozor! Nemíchejte doplněk stravy s teplou nebo horkou vodou! Při vyšší teplotě se rozpadnou jemné signální peptidy, kolagen se částečně rozpustí a vytvoří želatinu; v důsledku zahřívání dochází k denaturaci kolagenu.

 

UPOZORNĚNÍ

Nepoužívejte po uplynutí data minimální trvanlivosti. Nepoužívat v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku. Výrobek není určen pro děti, kojící a těhotné ženy.

 

SKLADOVÁNÍ

Skladujte v suchu při pokojové teplotě, v uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.

 

SLOŽENÍ

Extrakt z trstnatce lupenitého (Maitake, Grifola frondosa), extrakt z lesklokorky lesklé (Reishi, Ganoderma lucidum), aromata, extrakt z plodů brusnice borůvky (Vaccinium myrtillus), lyofilizovaný rybí kolagen se hráškem, vitamínem C (kyselina L-askorbová), regulátor kyselosti (kyselina citronová), extrakt z žampionu brazilského (Agaricus, Agaricus blazei), extrakt z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa L.) se standardizovaným obsahem 95% kurkuminu, extrakt z temnoplodce černoplodého (Aronia melanocarpa), extrakt ze sladkovodní řasy (Haematococcus pluvialis) se standardizovaným obsahem 2% astaxantinu, extrakt z plodů pepřovníku černého (Piper nigrum L.) se standardizovaným obsahem 95% piperinu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: