🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

NUTRIVI Physio Sport Peptide Complex 30 sáčků - s vysokou koncentrací lyofilizovaného kolagenu obsahuje biologicky aktivní formy složek s vysokou absorpcí

Kód: 037/30 SACKU
1 990 Kč 1 777 Kč bez DPH
Varianta

Physio Sport Peptide Complex je originální receptura s bohatým složením a vysokou koncentrací lyofilizovaného rybího kolagenu (až 650 mg v jedné dávce). Obsahuje biologicky aktivní formy složek (MSM, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, ...) s vysokou absorpcí. Je určen pro podporu zdraví kostí a kloubů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní složení Physio Sport Peptide Complex obsahuje speciálně vybrané složky zahrnující lyofilizovaný rybí kolagen, kyselinu hyaluronovou, ananasový extrakt s bromelainem, MSM, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, extrakt z červené řepy, lokvát japonský a kadidlovník indický.

Nutrivi Physio Sport Peptide Complex je originální receptura s bohatým složením a vysokou koncentrací lyofilizovaného rybího kolagenu (až 650 mg v jedné dávce). Obsahuje biologicky aktivní formy složek s vysokou absorpcí. Složkou přípravku je kadidlovník pilovitý, který může podporovat zdraví kostí a kloubů.

Pokud potřebujete silnou a komplexní podporu a nemáte rádi kapsle a tablety, Physio Sport Peptide Complex určený k rozpuštění ve vodě bude pro vás ideální volbou. Forma prášku v sáčku poskytuje možnost vložit do přípravku mnohem více aktivních látek, než je tomu v případě kapslí a přesně odměří doporučenou denní dávku.

Co je dobré vědět?

Kolagen je bílkovina, která je základním stavebním kamenem chrupavky (95%) a pojivové tkáně, proto Physio Sport Peptide Complex obsahuje až 650 mg lyofilizovaného kolagenu.

Surovina získaná z rybích kůží obsahuje mimořádně vysoké množství signálních peptidů. Extrakce vody ze suroviny metodou lyofilizace bez použití vysokých teplot způsobuje nejmenší změnu její vnitřní struktury. Lyofilizované buňky tvoří houbovitou strukturu a jejich dutiny po vložení do vody rychle absorbují vlhkost. To je důležité zejména pro rybí kolagen, který obsahuje jemné signální peptidy.

 #ShowMore#

Glukosamin: je jednou ze složek kloubní chrupavky a jednou ze složek Physio Sport Peptide Complex. Najdete v něm 330 mg glukosaminu.

Chondroitin: se přirozeně vyskytuje v tekutině, která proudí okolo kloubní chrupavky, a je nezbytnou součástí chrupavek a vazů, proto je zde rovněž obsažen (100 mg)

Kyselina hyaluronová:se vyskytuje ve škáře, chrupavce a kloubní tekutině. Každý den se zhruba 30% kyseliny hyaluronové přirozeně přítomné v těle odbourává a na její místo nastupují nové molekuly kyseliny. V našem doplňku stravy najdete až 100 mg kyseliny hyaluronové

MSM - organická síra: Physio Sport Peptide Complex obsahuje 500 mg MSM

Extrakt z červené řepy: Physio Sport Peptide Complex obsahuje 300 mg extraktu z červené řepy

Bromelain: patří do skupiny enzymů zvaných proteázy

Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata) a lokvát japonský (Eriobo-trya japonica): posilují a doplňují složení doplňku stravy

Doporučená denní dávka:

K dispozici balení se 30 sáčky (denní dávka) nebo balení doypack s odměrkou, které má stejný obsah a obsahuje tedy také 30 denních dávek.

Obsah sáčku (1 odměrku) rozpusťte ve 150 ml vody, zamíchejte a ihned po přípravě spotřebujte. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada pestré stravy. Důležitá je vyvážená strava a zdravý životní styl.

Podmínky skladování:

Doplňky stravy uchovávejte mimo dosah malých dětí. Přípravek uchovávejte těsně uzavřený, na suchém místě při pokojové teplotě. Chraňte před přímým teplem, slunečním zářením a vlhkostí.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti, kojící a těhotné ženy.

Složení NUTRIVI Physio Sport Peptide Complex:

INCI: lyofilizovaný rybí kolagen, extrakt z ananasu s bromelainem, MSM (methylsulfonylmethan), kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata), glukosamin sulfát KCl (z korýšů), extrakt z červené řepy, aromata, regulátor kyselosti (kyselina citronová), kyselina hyaluronová, chondroitin sulfát (z korýšů), lokvát japonský (Eriobotrya japonica).

Množství složek v doporučené denní dávce:

Lyofilizovaný kolagen 650 mg

Extrakt z ananasu s bromelainem 500 mg

MSM (methylsulfonylmethan) 500 mg

Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata) 500 mg

Lokvát japonský (Eriobotrya japonica) 33 mg

Extrakt z červené řepy 300 mg

Glukosamin sulfát KCl 330 mg

Kyselina hyaluronová 100 mg

Chondroitin sulfát 100 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: