🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

Zpevňující oční krém 15 ml - vyhlazuje vrásky, redukuje tmavé kruhy a váčky pod očima pro redukci projevů stárnutí

Kód: 633/SK49041301
Novinka
Značka: Skeyndor
1 297 Kč 1 072 Kč bez DPH

Ideální pro redukci projevů stárnutí v oblasti očního okolí. Složení s mimořádnými rostlinnými aktivními látkami, vyhlazuje vrásky, redukuje tmavé kruhy a váčky pod očima a vyrovnává tón pleti pro svěží a omlazený vzhled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V novém složení exkluzivních přípravků řady Eternal se snoubí věda a příroda. Tato nová receptura kombinuje využití biotechnologie a vlastnosti aktivních rostlinných složek. Tajemství věčné krásy je nyní posíleno díky síle tří aktivních látek - švýcarské jablko Uttwiler Spätlauber, boby Goja a Centella Asiatica (Pupečník asijský).

Zpevňující oční krém pro redukci projevů stárnutí v oblasti očního okolí. Složení s mimořádnými rostlinnými aktivními látkami, vyhlazuje vrásky, redukuje tmavé kruhy a váčky pod očima a vyrovnává tón pleti pro svěží a omlazený vzhled.

 

Oční krém obsahuje:

Kmenové buňky švýcarského jablka na bázi lipozomů - patentovaný lipozomální přípravek známý svým vysokým potenciálem dlouhověkosti. Má silný účinek na každou z různých vrstev kůže: epidermis, dermis a hypodermis. Stimuluje kmenové buňky v epidermis a dermis a pomáhá buňkám v těchto tkáních zachovat jejich původní vlastnosti.

Pupečník asijský - zázrak regenerace, plazma bohatá na peptidy rostlinného znaku 8 až 12AA (hlavně rostlinné růstové faktory a transkripční faktory) získaná z kmenových buněk oddenku. Zastavuje a eliminuje účinky stárnutí v dermis, omlazuje základní strukturu pokožky.

Extrakt z Jambú - podporuje buněčnou soudržnost

Pohanka - proti otokům

Voda z ledovce – dekongestant (určený k odstranění zduření)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: