🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

Zpevňující pleťový krém Eternal 50 ml - vyplnění všech vrásek anti-age krém s nano-lipozomy pro normální a suchou pleť

Kód: 632/SK49011108
Novinka
Značka: Skeyndor
2 233 Kč 1 845 Kč bez DPH

Patentovaný lipozomální přípravek na bázi kmenových buněk vzácného švýcarského jablka Uttwiler Spätlauber, známého svou výbornou skladovatelností a tím i potenciálem dlouhověkosti. Má silný účinek na každou z různých vrstev kůže: epidermis, dermis a hypodermis.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

V novém složení exkluzivních přípravků řady Eternal se snoubí věda a příroda. Tato nová receptura kombinuje využití biotechnologie a vlastnosti aktivních rostlinných složek. Tajemství věčné krásy je nyní posíleno díky síle tří aktivních látek - švýcarské jablko Uttwiler Spätlauber, boby Goja a Centella Asiatica (Pupečník asijský).

Krém s nanoliposomy kmenových buněk rostlinného původu. S jejich pomocí dopraví do spodních vrstev pokožky kmenové buňky rostlinného původu.  Chrání a stimuluje kmenové buňky v epidermis a dermis. Pomáhá buňkám v těchto tkáních zachovat jejich původní vlastnosti. Pomáhá udržovat schopnost vytvářet novou tkáň a chránit ji před stresem a vlivy vnějšího prostředí, jako je např. UV záření.

Pleťový krém s tající texturou pro omlazení pokožky. Díky síle výjimečných rostlinných aktivních látek obnovuje texturu pleti, vyhlazuje jemné linky a vrásky pro věčnou krásu.

 

Zpevňující pleťový krém Eternal obsahuje:

Kmenové buňky švýcarského jablka na bázi lipozomů - patentovaný lipozomální přípravek známý svým vysokým potenciálem dlouhověkosti. Má silný účinek na každou z různých vrstev kůže: epidermis, dermis a hypodermis. Stimuluje kmenové buňky v epidermis a dermis a pomáhá buňkám v těchto tkáních zachovat jejich původní vlastnosti.

Pupečník asijský - zázrak regenerace, plazma bohatá na peptidy rostlinného znaku 8 až 12AA (hlavně rostlinné růstové faktory a transkripční faktory) získaná z kmenových buněk oddenku. Zastavuje a eliminuje účinky stárnutí v dermis, omlazuje základní strukturu pokožky.

Bobule Goji - síla stimulace, inspirováno tkáňovým inženýrstvím pro kožní autoštěpy při léčbě popálenin. Inovativní biomimetický mechanismus účinku je založen na komunikaci exosomů mezi kmenovými buňkami získanými z tukové tkáně (ADSC) a fibroblasty pro dermální omlazení. Chrání a stimuluje buněčnou regeneraci různých kožních tkání.  Obnovuje tloušťku a elasticitu hluboké tkáně. Přispívá k celkové péči, ochraně a omlazení pokožky.

Extrakt z Jambú - podporuje buněčnou soudržnost

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: