Jste u nás poprvé ? Využijte pro svoji první objednávku slevu 10%. V Košíku zadejte dárkový kupon ZACATEK.

Krém Eternal 50 ml - vyplnění všech vrásek anti-age krém s nano-lipozomy

Kód: 632/SK41301108
Značka: Skeyndor
1 918 Kč 1 585 Kč bez DPH

Krém s nanoliposomy kmenových buněk rostlinného původu. Vyvinutý ke kompenzaci ztráty životně důležitého substrátu a znovunabytí objemu pokožky  pozbytého z důvodu věku a to v nejhlubších vrstvách pokožky. Obličej je plnější, jednolitější a definovanější. První řada, která působí na kmenové buňky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krém s nanoliposomy kmenových buněk rostlinného původu. Vyvinutý ke kompenzaci ztráty životně důležitého substrátu a znovunabytí objemu pozbytého z důvodu věku a to v nejhlubších vrstvách pokožky. Obličej je plnější, jednolitější a definovanější. První řada, která působí na kmenové buňky prostřednictvím kmenových buněk. Ve složení obsahuje nano-technologii ke zlepšení farmakokinetiky a biodisponibility. Obohaceno o aktivní látky s globálními účinky na všechny tři vrstvy pokožky.

S pomocí nanoliposomů dopraví do spodních vrstev pokožky kmenové buňky rostlinného původu. Ty jsou získané z dlouhověkého jablka Spätlauber a jejich vlastnosti jsou naordinovány lidským kmenovým buňkám. Jabloň má sice malé plody, které nevynikají zvláštní chutí, ale zato velmi dlouho vydrží hladké a hezké a jsou tzv. dlouhověké. Samotné kmenové rostlinné buňky jsou příliš velké, aby se mohly penetrovat do lidské pokožky. Proto je laboratoře SKEYNDOR upravily a zapouzdřily do nanoliposomů, které je dopraví na správné místo. Tak se zajistí regenerace nejen kmenových buněk, ale i ostatních tkání a trvale ovlivní vzhled omlazujícím účinkem.

Tento výzkum získal v roce 2008 mezinárodní ocenění "Nejlepší inovace" od Evropské kosmetické asociace.

 

Pleťový krém obsahuje:

  • Apple fytosteroly
  • Rozpustný v oleji levandule extrakt
  • Nikko VCIP Vitamin C
  • Olej rozpustný mořský fenykl extrakt

 

Použití pleťového krému:

Ošetření indikováno k vrásčité, ochablé a zralé pokožce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: