🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

Absolutní liftingová maska 118 ml - pro okamžité zpevnění a hydrataci pokožky s unikátní technologií opravy kmenových buněk pro zkrášlení pleti

Kód: 507
1 990 Kč 1 645 Kč bez DPH

Liftingová maska kombinuje přirozenou sílu kořenů rostlin tara a čekanky pro okamžité zpevnění a hydrataci Vaší pleti. Navrhnuto s cílem redukovat výskyt jemných linek a vrásek. Přináší pleti hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci a zpevnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LUMINESCE™ absolutní liftingová maska kombinuje přirozenou sílu kořenů rostlin tara a čekanky pro okamžité zpevnění a hydrataci Vaší pleti. Navrhnuto s cílem redukovat výskyt jemných linek a vrásek. Jedinečné složení liftingové masky obsahuje exotické látky, pocházející z pralesů v Andách. Tyto látky se navážou na povrch Vaší pleti, čehož výsledkem je okamžité zpevnění, přičemž pleť přijme hydrataci, nevyhnutelnou pro správnou korekci pleti. Protože tato maska jemně odlupuje nečistoty, zbaví Vaši pokožku také odumřelých buněk a odhalí Vaši zářící pleť. LUMINESCE™ absolutní liftingová maska je neoddělitelnou součástí jakéhokoliv kvalitního programu správné péče o pleť. Dopřejte si luxusní rozmazlování, jako v přepychových lázních s touto vitamíny obohacenou maskou.

LUMINESCE™ absolutní liftingová maska kombinací povzbuzujících účinků antioxidantů s unikátní technologií opravy kmenových buněk přináší Vaší pleti hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci, zpevnění pleti a její neobyčejné zkrášlení.

Účinky absolutní liftingové masky:

  • OKAMŽITĚ ZPEVŇUJE, PŘIČEMŽ POSKYTUJE OKAMŽITOU A HLOUBKOVOU HYDRATACI
  • VYŽIVUJE DO HLOUBKY PRO DOSAŽENÍ PRUŽNÉ PLETI
  • OBSAHUJE SPECIÁLNÍ SMĚS VITAMÍNŮ A ANTIOXIDANTŮ
  • EFEKTIVNĚ A VIDITELNĚ ODSTRAŇUJE PŘÍZNAKY STÁRNUTÍ
  • PODPORUJE ÚČINKY LUMINESCE™ SYSTÉMU PRO PÉČI O PLEŤ
  • ŠETRNĚ ODSTRAŇUJE KONTAMINANTY, JAKO JSOU VŘÍDKY A SKVRNY, ZPŮSOBENÉ BAKTERIEMI
  • POSILŇUJE A ZPEVŇUJE PLEŤ

Způsob používání absolutní liftingové masky:

Aplikujte tenkou vrstvu liftingové masky na pokožku obličeje a krku. Počkejte 15-20 minut. Pak důkladně opláchněte teplou vodou pro důkladné odstranění zbývající masky. Osušte pleť a aplikujte LUMINESCE ™ buněčné obnovující sérum. Používejte jednou nebo dvakrát týdně.

Upozornění:

Vyhněte se kontaktu produktu s očima. V případě kontaktu s očima, oči vypláchněte vodou. Produkt nevystavujte slunečnímu světlu a extrémním teplotám. Skladujte na suchém, chladném (20-25°C) a temném místě. Barva a viskozita produktu se muže měnit následkem vysoké koncentrace proteinu a růstových faktorů obsažených v produktu. V případě podráždění pleti, produkt přestaňte používat a poraďte se s lékařem.

Dodací lhůta:

6-8 dní

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: