🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

Buněčné obnovující sérum 15 ml sérum na omlazování buněk redukuje výskyt jemných linek a vráse

Kód: 502
3 390 Kč 2 802 Kč bez DPH

Sérum na omlazování buněk je prvním převratným produktem v boji proti stárnutí, který jako jediný podporuje přirozenou schopnost těla obnovit, regenerovat a omladit Vaši pleť. Podporují omlazování pokožky a redukuje výskyt jemných linek a vrásek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LUMINESCE™ sérum na omlazování buněk je prvním převratným produktem v boji proti stárnutí, který jako jediný podporuje přirozenou schopnost těla obnovit, regenerovat a omladit Vaši pleť. LUMINESCE™ sérum na omlazování buněk šetrně přetransformuje Vaši pleť a minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek. Toto sérum navrátí život Vaší pleti a Vaše pleť bude vypadat mladší, zdravější a zářivější jen díky tomuto revolučnímu séru. Toto sérum s hedvábnou konzistencí má ten nejvyšší komplex růstového faktoru k podpoře buněčné obnovy.

Čím jste starší, tím více se redukuje produkce růstových faktorů ve Vaší pleti, následkem čehož se zintenzivňují viditelné úkazy stárnutí. Nyní, díky účinkům každodenní aplikace LUMINESCE™ séra na omlazování buněk můžete vypadat o několik let mladší. Růstové faktory a buněčné nosiče obsažené v technologii kmenových buněk spolupracují s přirozenými procesy ve Vaší pleti, čímž podporují její omlazování a redukují výskyt jemných linek a vrásek.

Účinky buněčného obnovujícího séra:

  • POMÁHÁ PŘI VYROVNÁNÍ TÓNU PLETI A REDUKCI PIGMENTOVÝCH SKVRN
  • NAVRACÍ VLÁHU VAŠÍ PLETI
  • PODPORUJE MLADISTVÝ A PEVNÝ VZHLED VAŠÍ PLETI
  • MINIMALIZUJE VÝSKYT JEMNÝCH LINEK A HLUBOKÝCH VRÁSEK VAŠÍ PLETI
  • OBNOVUJE MLADISTVOU ZÁŘIVOST A JAS VAŠÍ STÁRNOUCÍ PLETI
  • OBNOVUJE PŘIROZENÝ ZDROJ RŮSTOVÝCH FAKTORŮ A BÍLKOVIN VE VAŠÍ PLETI, KTERÉ SE VĚKEM SPOTŘEBOVÁVAJÍ
  • ODDÁLÍ ZNAKY PROCESU STÁRNUTÍ
  • RYCHLE SE VSTŘEBÁ DO VAŠÍ PLETI

Způsob používání buněčného obnovujícího séra:

Aplikujte malé množství séra na konečky prstů. Rovnoměrně vmasírujte do pleti obličeje vzhůru směřujícími otáčivými pohyby.

Upozornění:

Vyhněte se kontaktu produktu s očima. V případě kontaktu s očima, oči vypláchněte vodou. Produkt nevystavujte slunečnímu světlu a extrémním teplotám. Skladujte na suchém, chladném (20-25°C) a temném místě. Barva a viskozita produktu se muže měnit následkem vysoké koncentrace proteinu a růstových faktorů obsažených v produktu. V případě podráždění pleti, produkt přestaňte používat a poraďte se s lékařem.

Dodací lhůta:

6-8 pracovních dní

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: