🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

Timexpert Rides AGE CURE Night set - noční, 30-denní protivrásková kůra synergicky působící peeling 30ml + booster 15 ml + sérum 15ml

Kód: 732 / G390003
Akce
3 658 Kč –28 %
Timexpert Rides AGE CURE Night set - noční, 30-denní protivrásková kůra  synergicky působící peeling 30ml + booster 15 ml + sérum 15ml
3 658 Kč –28 % 2 620 Kč 2 165 Kč bez DPH

Booster s velmi silným „botoxovým účinkem“ na výrazové vrásky, jehož blahodárné účinky jsou viditelné již několik dní po používání. Velmi účinné při ošetření a prevenci dynamických vrásek, zejména okolo očí, na čele a na horním rtu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zcela nová noční protivrásková kůra

30 denní kůra, se kterou Vaše pleť omládne o několik let - 3 produkty, 2 fáze, 1 kůra. Již od prvního dne je pleť jemnější a více rozjasněná.

Po 15 dnech vrásky ustupují. Rysy se uvolňují. Pleť získává novou podobu - jednotnou, pružnou, s méně viditelnými nedokonalostmi a póry.

Po 30 dnech se Vaše pleť zcela promění. Bude hustší, pružnější, s menším množstvím vrásek. Během spánku naše pleť zdvojnásobuje buněčnou obnovu, proto se každé ráno budíme jako znovuzrození. Během spánku se zvyšuje produkce kolagenu, dochází k odstraňování toxinů a obnově buněk pleti. Regenerační cyklus trvá přibližně 30 dní, ačkoli s přibývajícím věkem se tento rytmus zpomaluje. Pokud v noci aplikujeme účinnější přípravky, výsledky jsou intenzivnější a viditelnější.

Tři vzájemně se doplňující ošetření pro dosažení těch nejlepších výsledků již od prvního použití:

1. krok - RENEW 30 ml

Peeling poslední generace, který umožňuje pleti zrychlit buněčnou obnovu a vrátit se k optimálnímu cyklu. Účinek je velmi komplexní, protože působí na různých úrovních hloubky a postupně. Kombinuje kyseliny a enzymy a má obrovskou regenerační schopnost. Na rozdíl od jiných peelingů, které mohou způsobit zcitlivění pokožky a některé nežádoucí účinky, RENEW je zcela bezpečný a respektuje i tu nejcitlivější pleť.

2.krok - NO LINES 15 ml

Booster s velmi silným „botoxovým účinkem“ na výrazové vrásky, jehož blahodárné účinky jsou viditelné již několik dní po používání. Velmi účinné při ošetření a prevenci dynamických vrásek, zejména okolo očí, na čele a na horním rtu. Zároveň účinkuje v nejhlubších vrstvách, začíná vytvářet novou podpůrnou tkáň a obnovovat pleť.

3.krok - DENSIFY 15 ml

Sérum, které pomáhá navrátit „kostru“ dermis, posiluje síť kolagenu a kyselinu hyaluronovou zevnitř tam, kde se vytvářejí nejhlubší vrásky. Regenerační účinek je mimořádný, dochází k obnově trojrozměrné matrice, díky které je povrch pleti hustší, pružnější a s méně vráskami. Dochází k výraznému zlepšení křečovitých úsměvů, záhybů v oblasti krku a vrásek v dekoltu.

Způsob použití AGE CURE NIGHT SET:

Nanášíme před spaním po dobu jednoho měsíce.

PRE: Naneste na čistý obličej, krk a dekolt. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepoužívejte v kombinaci s jinými peelingy. Můžete cítit lehké mravenčení, které by se mělo postupně zmírňovat tak, jak si pleť bude na ošetření zvykat. Počkejte pár vteřin až do úplného vstřebání a poté naneste obličejové sérum.

ONE: naneste na tvář, krk a dekolt a opakujte od 1. do 15. dne.

TWO: naneste na tvář, krk a dekolt a opakujte od 16. dne do 30. dne.

Poté v případě potřeby aplikujte komplexní protivráskový krém.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: