🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

Pro Collagen Concentrate 30 ml - restrukturalizuje a stimuluje obnovu pleti vyhlazuje pokožku a okamžitě redukuje vrásky

Kód: 349
1 535 Kč 1 269 Kč bez DPH

Koncentrát stimuluje produkci kolagenu vlastní kůží s komplexem amino-křemíku. Síť kolagenových vláken se restrukturalizuje. Pro Collagen Concentrate vyhlazuje pokožku a okamžitě redukuje linie a jemné vrásky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomozte vaší pleti znovu získat pružnost a pevnost s koncentrátem Pro Collagen. Koncentrát stimuluje produkci kolagenu vlastní kůží s komplexem amino-křemíku. Síť kolagenových vláken se restrukturalizuje. DR. GRANDEL Pro Collagen Concentrate vyhlazuje pokožku a okamžitě redukuje linie a jemné vrásky.

„Pro Collagen Code“ - kombinace vybraných účinných látek - podporuje pleť nezávisle na tom, aby nalezla novou pružnost a pevnost. Koncentrát neobsahuje žádný živočišný kolagen.

 

Působivé výsledky při aplikačním testu

Účinnost PRO COLLAGEN Concentrate v aplikačním testu vyhodnotilo 20 testovaných osob. Výsledky po 4 týdnech:

95% testovaných osob může potvrdit, že se elasticita kůže zlepšila

95% účastníků testu potvrdilo, že rezistence na kůži přetrvala

100% účastníků je přesvědčeno o toleranci

70% účastníků bylo schopno potvrdit následující prohlášení po pouhých 30 minutách: linie a jemné vrásky jsou viditelně redukovány.

Použití koncentrátu:

Použijte koncentrát Pro Collagen do své péče a aplikujte jej na obličej, krk a dekolt ráno a večer po očištění pleti a před ošetřovacím krémem.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: