🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

DuoLife My Mind 750 ml - pro podporu paměti a soustředění důležitý zdroje vitaminů a mnoha účinných látek

Kód: 754
Značka: DuoLIfe S.A.
1 235 Kč 1 103 Kč bez DPH

Přípravek obsahuje látky nejvyšší kvality, které podporují soustředění, koncentraci, paměť a kognitivní procesy u mladých lidí i u seniorů. Účinek je pociťován již 1 hodinu po podání jedné dávky preparátu a následně roste s každým dalším dnem pravidelného užívání doplňku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DuoLife My Mind je doplněk stravy v tekuté formě, obsahující přírodní složky rostlinného původu včetně patentovaných složek CogniviaTM  a Aronvit®, s inositolem a aktivní formou vitaminu B12 (methylkobalaminem). Je důležitým zdrojem vitaminů a mnoha účinných látek obsažených ve standardizovaných rostlinných výtažcích. Složky doplňku stravy DuoLife My Mind podporují paměť a koncentraci a udržují dobrou náladu – tento účinek byl vědecky doložený a prokázaný klinickými studiemi.

 

Účinky DuoLife Chlorofil:

  • pro lidi, kteří chtějí každý den podporovat soustředění, paměť a kognitivní procesy
  • pro lidi, kteří vykonávají duševní činnost, včetně těch, kteří se učí: studenty a žáky i pro seniory
  • pro lidi s poruchami paměti a příznaky demence
  • pro lidi s poruchou koncentrace vystavené chronickému stresu
  • pro lidi, kteří pečují o optimální stav nervového systému
  • pro lidi, kteří zaznamenali pokles energie a vitality
  • pro lidi se špatnou náladou

 

Účinné aktivní látky DuoLife My Mind:

CogniviaTM – patentovaná složka na bázi organického výtažku z listů šalvěje lékařské (Salvia officinalis) 5:1 a organického mikroenkapsulovaného esenciálního oleje z šalvěje levandulolisté (Salvia lavandulifolia). CogniviaTM je složka s klinicky prokázaným účinkem, která díky svým vlastnostem dokáže zlepšit paměť již první den podávání a tento efekt je posilován s každým dalším dnem užíváním. Studie prokázaly, že esenciální olej z šalvěje levandulolisté zlepšuje náladu, kvalitu a rychlost paměti, zejména dlouhodobé, a výtažek z šalvěje lékařské přispívá k zvýšení soustředění a pozornosti.

MecobalActive® - patentovaná aktivní forma vitaminu B12 (methylkobalamin) přispívá k normální funkci neuronů a podporuje paměť a kognitivní procesy. Ve skupině kobalaminů hraje methylkobalamin klíčovou roli při procesech pozornosti a učení. Nedostatek vitaminu B12 je pozorován u lidí trpících poruchami paměti a kognitivními poruchami, přičemž jeho suplementace může u těchto lidí významně podpořit paměť.

Aronvit® - patentovaná složka výtažku z plodů aronie (Aronia melanocarpa) standardizovaná na 25% obsah anthokyanů. Plody aronie obsahují obě složky s cennými antioxidačními vlastnostmi, mj.: antokyany, flavonoly, fenolové kyseliny a třísloviny a také vitaminy (C, B2, B6, E, PP) a minerální látky (Mo, Mn, Cu, B, I, Co). Klinické studie a vědecké poznatky z let 2020–2021 prokázaly, že pravidelné užívání výtažku z aronie má významný pozitivní vliv na paměť.

Rostlinné výtažky z rozchodnice růžové, klanoprašky čínské a bakopy drobnolisté(brahmi) - mají adaptogenní vlastnosti, čímž zvyšují schopnost těla přizpůsobit se měnícím se podmínkám prostředí a přispívají k ochraně nervového systému před jeho poškozením. Všechny tři rostlinné výtažky mají pozitivní vliv na paměť, kognitivní procesy, náladu a duševní pohodu, což je v široké míře podloženo vědeckými poznatky a prokázáno klinickými studiemi

 

Způsob používání DuoLife Chlorofil:

25-50 ml ráno s jídlem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: