🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

DuoLife My Blood 750 ml - pro udržení dobré tělesné a duševní kondice pro správnou skladbu krve a regeneraci organismu

Kód: 752
Akce
Značka: DuoLIfe S.A.
1 025 Kč 915 Kč bez DPH

DuoLife My Blood je tekutý vitamínový a minerální doplněk založený na přírodních složkách, komplexní produkt se synergickými účinky. Složení zaručující energii a vitalitu a podporující fungování všech orgánů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nedostatek vitamínů a minerálů v organismu se projevuje chronickou únavou, špatným soustředěním, horším stavem pokožky, vlasů a nehtů a náchylností na infekce. DuoLife My Blood je tekutý vitamínový a minerální doplněk založený na přírodních složkách, komplexní produkt se synergickými účinky. Spojení ovocných a zeleninových výtažků a bohatý zdroj vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro udržení dobré tělesné a duševní kondice organismu. Složení zaručující energii a vitalitu a podporující fungování všech orgánů.

Doplněk stravy DuoLife MY BLOOD dodává vitamíny a minerály a také cenné antioxidanty, které jsou obsažené ve výtažcích a šťávách ze zeleniny a ovoce. Jedná se o hodnotný doplněk každodenní stravy pro lidi se zvýšenou potřebou těchto výživových látek. Je určen také pro ty, kdo ve stravě přijímají z různých důvodů málo vitamínů a minerálů. Díky tomu pomáhá udržovat správnou skladbu krve a podporuje antioxidační procesy a regeneraci organismu.

 

Účinky DuoLife My Blood:

  • pro udržení správného krevního obrazu
  • pro lidi s intenzivní pohybovou aktivitou
  • pro lidi s náročnou duševní práci
  • při rekonvalescenci
  • pro ženy plánující těhotenství (vzhledem k obsahu kyseliny listové)
  • pro vegetariány a vegany (vzhledem k obsahu železa)
  • pro seniory
  • pro dárce krve

 

Účinné aktivní látky DuoLife My Blood:

Acerola - dodává cenný vitamín C, který dále podporuje vstřebávání železa z trávicího ústrojí a přispívá k udržení správné funkce červených krvinek

Listy špenátu - jsou zdrojem řady přírodních antioxidantů chránících před chronickými nemocemi, jako jsou nemoci srdce, nádorová onemocnění a ateroskleróza

Červená řepa - je přírodní zásobárnou vitamínů a minerálů. Šťáva z řepy obsahuje velké množství hořčíku, který má příznivý vliv na stav cév. Hořčík čistí tepny a žíly od usazeného cholesterolu a zabraňuje vzniku cévních usazenin5. Díky zdravým cévám může krev optimálně plnit své fyziologické funkce.

Černý rybíz - obsahuje četné antioxidanty, které přispívají ke správné funkci srdce, dobrému stavu cév a udržení správné hladiny cholesterolu v krvi. Antioxidanty, které obsahuje černý rybíz, chrání červené krvinky před působením volných radikálů a pomáhají udržet krev v dobrém stavu.

Červené hrozny - resveratrol z červených hroznů může podporovat správné funkce krevních destiček a brzdit jejich agregaci, podporuje také udržení správného krevního tlaku

Vitamín A – podporuje vstřebávání železa z jídla a přispívá tak k udržení správné hladiny železa v organismu.

Vitamín D – chrání srdce, také tím, že roztahuje cévy18. Díky tomu může krev bez překážek plnit své úlohy v organismu.

Vitamín E – je silný antioxidant s účinky chránícími červené krvinky a s blahodárným vlivem na krevní tlak; nedostatek vitamínu E může přispívat k anemii.

Vitamín C – další důležitý antioxidant, chrání srdce a cévy, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi.

Vitamíny skupiny B, včetně kyseliny listové – jedná se o skupinu vitamínů ovlivňující krvetvorbu, které jsou nezbytné pro tvorbu erytrocytů.

Železo – je nezbytné pro tvorbu hemoglobinu, tedy červeného krevního barviva, které zodpovídá za dopravu kyslíku všem buňkám v těle. Správné vstřebávání železa pomáhá předcházet anemii.

Zinek – zvyšuje hladinu produkovaných protilátek a podporuje tak obranyschopnost organismu.

Měď – účastní se syntézy hemoglobinu, chrání před anemií, srdečními chorobami a zvyšuje obranyschopnost.

Mangan a selen – jsou antioxidanty chránící srdce a cévy a podporující funkce imunitního systému.

 

Způsob používání DuoLife My Blood:

25 do 50 ml jednou denně před jídlem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: