🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

DuoLife Fiber 750 ml - omezování zánětlivých procesů ve střevech pro podporu správné hladiny glukózy a cholesterolu v krvi

Kód: 749
Značka: DuoLIfe S.A.
945 Kč 844 Kč bez DPH

DuoLife Fiber to je 100% přírodní složení, jehož základ tvoří vysoký obsah rozpustné značkové vlákniny a podporuje správnou funkci trávicího ústrojí a vstřebávání dalších živin ze stravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přestože není stravitelná v trávicím traktu a nevstřebává se do krevního oběhu, plní vláknina ve výživě velmi důležitou úlohu. Má velmi pozitivní vliv na řadu metabolických a fyziologických pochodů v lidském organismu a patří tak mezi tzv. PREBIOTIKA. DuoLife Fiber má 100% přírodní složení, jehož základ tvoří vysoký obsah rozpustné značkové vlákniny a dalších složek jako ASTRAGIN® – vyhrazená formule rostlinných výtažků z ženšenu nepravého (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus) a BOSWELLIN® – vyhrazená formule výtažku z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata).

DuoLife Fiber je doplněk stravy v tekuté formě, který obsahuje komplex rozpustné vlákniny pocházející z až 4 zdrojů a chráněné značkové směsi rostlinných výtažků:

ASTRAGIN® – podporující vstřebávání živin z trávícího ústrojí

BOSWELLIN® – podporující omezování zánětlivých procesů ve střevech. Obsahuje nejkvalitnější přírodní složky a je bohatým zdrojem vlákniny. Zdraví prospěšné účinky složek, které tento doplněk stravy obsahuje, byly prokázány klinickými testy.

 

Účinky DuoLife Fiber:

  • pro každodenní podporu optimálního fungování trávícího ústrojí
  • pro podporu správného vstřebávání živin z trávicího ústrojí
  • pro lidi s potížemi trávícího ústrojí, které souvisejí s poruchami přirozené střevní mikroflóry nebo s problémy se zánětlivým pozadím
  • pro lidi trpící zácpami a potížemi s pomalou funkcí střev
  • pro lidi snažící se udržet správnou hmotnost, pomocí podpory procesu hubnutí, omezování chutě k jídlu a zajištění delšího pocitu sytosti
  • pro podporu správné hladiny glukózy a cholesterolu v krvi
  • pro podporu optimálního stavu cév a správný tlak krve
  • pro podporu detoxikace organismu od nahromaděných toxinů a antioxidační procesy

 

Účinné aktivní látky DuoLife Fiber:

SUNFIBER® - je organická, částečně hydrolyzovaná guma z indických guarových bobů, jejímž základem jsou galaktomanany. Není ale totožná s všeobecně používanou guarovou gumou. Oproti “klasické“ guarové gumě má nižší molární hmotnost (20–50 kDa oproti 300–8000 kDa u nehydrolyzované gumy), proto se vyznačuje nižší adhezivitou (2000krát nižší), usnadňující přípravu snadněji poživatelných přípravků, které jsou bezpečné i ve větším množství. Oproti guarové gumě je navíc získávána pomocí šetrného procesu enzymatické hydrolýzy při nízké teplotě (37 °C) výlučně z endospermu zrn. SUNFIBER® má klinicky a preklinicky prokázané prospěšné PREBIOTICKÉ zdraví prospěšné účinky, vyznačuje se úplnou pomalou fermentací, která je šetrná pro střeva.

FIBREGUM™ - je vyhrazená formule rozpustné akátové vlákniny, která je získávána z akátů rostoucích v Africe.

Boswellové kyseliny - pocházející z vyhrazené formuly výtažku z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) – BOSWELLIN® – podporují boj se zánětlivými stavy v oblasti střeva, pomáhají zmírňovat známky provázející střevní obtíže zánětlivého původu10, 11.

ASTRAGIN® - je patentovaná formule s biologickými účinky, které byly prokázány 16 studiemi in-vitro a 8 studiemi in-vivo12–14. Podle výsledků těchto studií synergická formule podporuje vstřebávání peptidů, aminokyselin, mastných kyselin, vitamínů a fyto složek z trávícího traktu, podporuje regeneraci poškozeného střevního epitelu, podporuje boj se zánětlivými stavy v oblasti střev, podporuje funkci a růst střevní mikroflóry, podporuje imunitní funkce střevního epitelu.

Glukomanany - z výtažku z kořene konjacu a citrusové pektiny patří také k frakci rozpustné vlákniny a mají cenné zdraví prospěšné vlastnosti. Glukomanany, které tento produkt obsahuje, jsou získávány z kořene rostliny Amorphophallus konjac (označované také jako konjac nebo zmijovec indický) a mají všechny zdraví prospěšné vlastnosti, které jsou charakteristické pro rozpustnou vlákninu. V trávicím traktu vážou glukomanany vodu a podporují delší pocit sytosti, díky čemuž jsou zvlášť vhodné v případě udržování hmotnosti a pro hubnutí.

Pektiny - získávané z citrusových plodů podporují snižování hladiny cholesterolu a lipidů v krvi a pomáhají snížit vstřebávání glukózy a koncentraci inzulínu v krevní plazmě. Pektiny navíc vážou těžké kovy a vytvářejí bariéru chránící před choroboplodnou mikroflórou. Také byly prokázány jejich účinky v oblasti boje organismu se zánětlivými stavy

 

Způsob používání DuoLife Fiber:

Dospělí starší 18 let: 50 ml denně během jídla. Je doporučeno zapít sklenicí vody nebo jiného nápoje. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku. Přípravek vždy užívejte s dostatečným množstvím tekutin, protože nedostatečný příjem tekutin může způsobit zácpu.

Mezi užívanými léky a přijímáním vlákniny je nutné ponechat INTERVAL, protože strava bohatá na vlákninu může omezovat vstřebávání léků z trávícího traktu. Léky užívejte 1 hod. před, nebo alespoň 2 hod. po vláknině.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: