Jste u nás poprvé ? Využijte pro svoji první objednávku slevu 10%. V Košíku zadejte dárkový kupon ZACATEK.

DuoLife Aloes 750 ml - pomáhá podporovat imunitu organismu pro kondici, vitalitu, mladistvý vzhled a krásnou linii

Kód: 746
Značka: DuoLIfe S.A.
690 Kč 570 Kč bez DPH

DuoLife ALOES je 100% přírodní doplněk stravy vyvinutý pro ty, kdo pečují o kondici, vitalitu, mladistvý vzhled a krásnou linii. Spojení šťávy a dužiny aloe s medem a oreganem pro podporu trávicího a imunitního systému a funkce jater a ledvin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aloe vera je známé svými blahodárnými a zdraví prospěšnými účinky již tisíce let. Je zdrojem účinných látek, které podporují řadu tělesných funkcí. Tento účinek je posílen složkami medu a oregana – všechny tyto látky jsou silným přírodním zdrojem antioxidantů. Antioxidanty obsažené v dužině a šťávě podporují fungování srdce a cév, pomáhají udržet správnou hladinu cholesterolu. Vysoký obsah aktivních složek pomáhá podporovat imunitu organismu a podporuje boj s bakteriálními, virovými a plísňovými infekcemi.

DuoLife ALOES je 100% přírodní doplněk stravy vyvinutý pro ty, kdo pečují o kondici, vitalitu, mladistvý vzhled a krásnou linii. Spojení šťávy a dužiny aloe s medem a oreganem pro podporu trávicího a imunitního systému a funkce jater a ledvin. Více než 200 aktivních složek, včetně cenných antioxidantů, aminokyselin, vitaminů a minerálů pro podporu tělesné a duševní kondice organismu.

 

Účinky DuoLife Aloes:

  • pro lidi, kteří si chtějí uchovat mladý vzhled, správnou hmotnost a vitalitu
  • pro lidi oslabené, ve stavu fyzického a psychického vyčerpání
  • pro lidi pociťující potíže trávicího systému
  • pro lidi s vracejícími se infekcemi a těžce se hojícími ranami
  • pro rekonvalescenty a seniory

 

 Účinné aktivní látky DuoLife Aloes:

Aloe - přispívá také k udržení správné funkce střev a pravidelnému vyprazdňování a díky obsahu přírodních prebiotik pomáhá zajistit příznivou bakteriální rovnováhu v tlustém střevě. Podporuje také funkci jater a odstraňování toxinů z organismu a pomáhá udržet správnou hmotnost a hladinu cukru v krvi. Vysoký obsah aminokyselin – cenného stavebního prvku bílkovin, včetně kolagenu – podporuje hojení ran a správnou funkci pokožky a pomáhá udržet její pevnost a mladistvý vzhled.

Med - dodává cenné energetické složky, stavební a regulační složky a pomáhá udržet tělesnou a duševní kondici organismu. Je zdrojem antioxidantů, enzymů, vitaminů a minerálů3. Podporuje především funkce trávicího ústrojí, imunitního systému a systému srdce a cév. Med také podporuje regeneraci organismu po intenzivní tělesné a duševní námaze, je velmi blahodárný pro osoby vystavené dlouhodobému stresu. Přidání medu zlepšuje vstřebávání minerálních a vitaminových složek produktu.

Oregano - podporuje účinky aloe při regeneraci poškozených tkání, pomáhá zmírňovat potíže trávicího ústrojí podporuje imunitu organismu a přispívá k ochraně před bakteriálními, plísňovými a virovými infekcemi.

 

Způsob používání DuoLife Aloes:

25–50 ml denně, před jídlem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: