🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

Zdokonalený regenerační noční krém 30 ml - zvýšení pevnosti a elasticity pleti EXPIRACE - duben 2024

Kód: 504
2 850 Kč 2 355 Kč bez DPH

Progresivní noční korektor účinně působí během Vašeho spánku vylepšením zdraví DNA Vaší pleti. Tento účinný kosmeticko-léčivý přípravek je založen na nejpokročilejších klinických výzkumech, které jsou dnes dostupné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LUMINESCE™ progresivní noční korektor účinně působí během Vašeho spánku (období, kdy je buněčná regenerace nejaktivnější) vylepšením zdraví DNA Vaší pleti. Tento účinný kosmeticko-léčivý (cosmeceutical) přípravek je založen na nejpokročilejších klinických výzkumech, které jsou dnes dostupné a je vytvořen tak, aby zlepšil specifické metabolické dráhy, jež jsou zapojeny do procesu stárnutí. LUMINESCENCE™ progresivní noční korektor obsahuje přírodní ingredience, které podporují vrozenou schopnost Vašeho těla opravit Vaši DNA na buněčné úrovni.

LUMINESCE™ kombinuje nejnovější patentovanou technologii opravy kmenových buněk, aby podpořil přirozené sebeobnovující mechanismy a redukoval tím příznaky stárnutí během spánku. Tento jemný zklidňující krém dodá potřebnou hydrataci Vaší pleti. Po probuzení bude Vaše pleť dokonale regenerovaná a revitalizovaná.

Účinky zdokonaleného regeneračního nočního krému:

  • VÝZKUMY PROKÁZALY ZVÝŠENOU MEZIBUNĚČNOU HYDRATACI O 85%, JIŽ PO DVOU TÝDNECH UŽÍVÁNÍ, STĚJNĚ TAK I REDUKCI JEMNÝCH VRÁSEK JIŽ DVĚ HODINY PO POUŽITÍ.
  • ZVÝŠENÍ PEVNOSTI A ELASTICITY PLETI
  • OBSAHUJE ÚČINNÉ VITAMÍNY A ANTIOXIDANTY, KTERÉ POMÁHAJÍ CHRÁNIT BUNĚČNÉ MEMBRÁNY PŘED NAPADENÍM VOLNÝMI RADIKÁLY
  • OBSAHUJE EXKLUSIVNÍ PATENTOVANÉ INEGREDIENCE ZÍSKANÉ Z DOSPĚLÝCH KMENOVÝCH BUNĚK S OBSAHEM 200+ KLÍČOVÝCH LIDSKÝCH RUSTOVÝCH FAKTORŮ, KTERÉ PODPORUJÍ PŘIROZENÉ REGENERAČNÍ PROCESY VAŠÍ PLETI
  • NAPOMÁHÁ SJEDNOCENÍ ZABARVENÝCH TÓNŮ PLETI A PIGMENTOVÝCH SKVR
  • POMÁHÁ ODDÁLIT PROCES STÁRNUTÍ POVZBUZENÍM REGENERAČNÍCH PROCESŮ A OMLAZOVÁNÍM BUNĚK VAŠÍ PLETI
  • RYCHLE SE V STREBÁVÁ DO VAŠÍ PLETI

Způsob použití zdokonaleného regeneračního nočního krému:

Aplikujte každý večer malé množství produktu za pomoci přibalené stěrky nebo konečky prstů. Rovnoměrně vmasírujte do pleti obličeje a krku pomocí konečků prstů vzhůru směřujícími otáčivými pohyby.

Upozornění:

Vyhněte se kontaktu produktu s očima. V případě kontaktu s očima, oči vypláchněte vodou. Produkt nevystavujte slunečnímu světlu a extrémním teplotám. Skladujte na suchém, chladném (20-25°C) a temném místě. Barva a viskozita produktu se muže měnit následkem vysoké koncentrace proteinu a růstových faktorů obsažených v produktu. V případě podráždění pleti, produkt přestaňte používat a poraďte se s lékařem.

Dodací lhůta:

6-8 pracovních dní

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: