🎁 Využijte pro svoji první objednávku slevu 10%. V Košíku zadejte dárkový kupon ZACATEK. 🎁

Koncentrát SUPER ROSE D-TOX 30 ml – pro pohaslou pleť bez jasu energizující a detoxikační sérum

Kód: 895 / CSA14003
Značka: Casmara
1 715 Kč 1 417 Kč bez DPH

Inovativní kombinace detoxikačních přísad proti stárnutí, které čistí a posilují buňky tak, aby pracovaly na svém maximu. Působí uvnitř i zvenčí buněk, kde provádí hloubkovou detoxikaci. Tyto extrakty dokonale očišťují buňky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní kombinace detoxikačních přísad proti stárnutí, které čistí a posilují buňky tak, aby pracovaly na svém maximu. Super Rose D-Tox je vytvořený na bázi rostlinných buněk z bílé růže a modré kopretiny a vzácných molekul z wakame. Působí uvnitř i zvenčí buněk, kde provádí hloubkovou detoxikaci. Tyto extrakty dokonale očišťují buňky a navíc jim dodávají extra dávku energie, čímž přispívají k jejich lepšímu fungování.

Koncentrát je vhodný pro všechny typy pleti, neobsahuje silikony ani minerální oleje. Koncentrát Rose D-Tox dodává každé pleti nepostradatelnou péči. Zvláště pak se doporučuje pro pohaslou a stresovou pleť bez jasu.

 

Účinky koncentrátu SUPER ROSE D-TOX:

  • odstraňuje odpadní látky a toxiny zevnitř buňky
  • zvyšuje úroveň energie mitochondrie
  • chrání mitochondriální DNA
  • aktivuje nečinné antioxidanty
  • umocňuje syntézu antioxidantu Glutathionu (GSH)

 

Aktivní látky SUPER ROSE D-TOX:

BLUE MARGARITA: buněčný detoxikátor. Eliminuje odpad a toxiny zevnitř buňky, a to díky silnému zesílení přirozeného procesu detoxikace kůže. Kromě toho poskytuje intenzivní ochranu kůže před oxidačním stresem.

BÍLÁ RŮŽE: aktivátor. Zvyšuje hladinu energie mitochondrií díky stimulaci buněčného dýchání. To způsobuje zvýšení množství energie dostupné buňce k provádění jejích metabolických procesů.

Vzácné molekuly z WAKAME: podporují buněčnou dlouhověkost. Mimořádně dlouhotrvající složka. Chrání mitochondriální DNA, díky které snižuje tvorbu volných radikálů. Z dlouhodobého hlediska dochází k pozoruhodnému zvýšení antioxidační kapacity kůže díky obsahu fukoxanthinu, který působí proti oxidačnímu stresu a zabraňuje celkovému projevu stárnutí.

KYSELINA LIPOOVÁ: proti stárnutí. Revoluční dvojčinná složka: vyvažuje škodlivé působení volných radikálů a reaktivuje neaktivní antioxidanty, zabraňuje stárnutí kůže a prodlužuje život buněk.

GSH-BOOSTER: antioxidant. Zvyšuje syntézu jediného přirozeně přítomného antioxidantu v našem těle (GSH). Kromě toho může reaktivovat vitamíny C a E proti stárnutí, které jsou základními prvky v boji s poškozením buněk. Výsledkem je, že se zvyšuje obranyschopnost pokožky proti projevům stárnutí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: