🎁 Slevový kupón ZACATEK = váš první nákup o 10% levněji! 🎁

Denní hydratační komplex 30 ml - chrání, vyživuje a obnovuje pleť EXPIRACE - březen 2024

Kód: 503
1 990 Kč 1 645 Kč bez DPH

Hydratační komplex s účinky proti vráskám a ochranným faktorem SPF30 napomáhá snižování výskytu jemných linek a vrásek díky podpoře přirozené schopnosti Vaší pleti se rehydratovat či obnovovat svoji přirozenou vláhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LUMINESCE™ denní hydratační komplex s účinky proti vráskám a ochranným faktorem SPF30 napomáhá snižování výskytu jemných linek a vrásek díky podpoře přirozené schopnosti Vaší pleti se rehydratovat či obnovovat svoji přirozenou vláhu. LUMINESCE™ obsahuje více než 200 klíčových lidských růstových faktorů, které stimulují přirozené procesy Vašeho těla. Tento brilantní celodenní pleťový krém na obličej dodá Vaší pleti nezbytnou hydrataci. Jako perfektní řešení pro vaše potřeby při péči o pleť, LUMINESCE™ denní hydratační komplex výrazně zlepší Váš vzhled pomocí rehydratace, regenerace a revitalizace Vaší pleti a to přímo na buněčné úrovni.

Tento lehký hydratační krém se po aplikaci okamžitě absorbuje do pleti a při každodenním používání mohou výrazné účinky pocítit muži i ženy. Nečekejte již ani jeden den a odhalte svůj zdravější vzhled a mladistvější pleť. LUMINESCE™ denní hydratační komplex s ochranným faktorem SPF30 chrání, vyživuje a obnovuje pleť Vašeho obličeje tam, kde je to nejvíce potřeba.

Účinky denního hydratačního komplexu:

  • POSKYTUJE OKAMŽITOU, 24 HODINOVOU HYDRATACI VAŠÍ PLETI
  • REDUKUJE VÝSKYT JEMNÝCH LINEK A VRÁSEK, JIŽ ZA DVĚ HODINY VYPLNÍ PLET
  • PŘIROZENĚ CHRÁNÍ VAŠI PLEŤ PŘED PŮSOBENÍM ŠKODLIVÝCH UVA/UVB PAPRSKŮ
  • OBSAHUJE EXKLUZIVNÍ PATENT - INGREDIENCE ZÍSKANÉ Z DOSPĚLÝCH KMENOVÝCH BUNĚK S OBSAHEM 200+ HLAVNÍCH LIDSKÝCH RŮSTOVÝCH FAKTORŮ, KTERÉ PODPORUJÍ PŘIROZENÝ REGENERAČNÍ PROCES VAŠÍ PLETI
  • POMÁHÁ PŘI ODDÁLENÍ PROCESU STÁRNUTÍ STIMULACÍ OBNOVY A OMLAZOVÁNÍ BUNĚK VAŠÍ PLETI
  • POSKYTUJE PŘIROZENOU HYDRATAČNÍ BARIÉRU, KTERÁ POMÁHÁ CHRÁNIT VAŠI PLEŤ PŘED VYSOUŠENÍM
  • RYCHLE SE VSTŘEBÁVÁ DO VAŠÍ PLETI

Způsob používání denního hydratačního komplexu:

Aplikujte malé množství produktu na konečky prstů. Rovnoměrně vmasírujte do pleti obličeje vzhůru směřujícími otáčivými pohyby.

Upozornění:

Vyhněte se kontaktu produktu s očima. V případě kontaktu s očima, oči vypláchněte vodou. Skladujte v suchém, chladném (20-25°C) a temném prostředí. Pokud nastane podráždění pleti, produkt přestaňte používat a poraďte se s lékařem.

Dodací lhůta:

6-8 pracovních dní


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: