NEJPRODÁVANĚJŠÍ


» SEA OF SPA
Sea of Spa

Mrtvé moře je vyhledáváno za účelem léčby mnoha nemocí. Kožní nemoci, revmatické a respirační problémy, lupenka, ekzém, akné – právě v těchto případech působí voda, sůl a bahno z Mrtvého moře přímo zázračně. Vždyť také 12 z celkových 21 minerálů a stopových prvků ve vodě Mrtvého moře nenajdete v žádném jiném moři na světě. Je proslulé vysokou koncentrací minerálů ve vodě, zvláště pak hořčíku, draslíku, bromu, vápníku, a mnoha dalších. Všechny tyto látky jsou nezbytné pro kvalitní péči o pokožku těla.

Přírodní kosmetika z Mrtvého moře můžete použít pro péči o pleť obličeje i těla, o vlasy, jako koupelovou sůl či jako pleťové masky. Je navíc obohacena dalšími účinnými složkami pro obnovení hebkosti a pružnosti pokožky, proti celulitidě i proti vráskám.

Přírodní produkty společnosti Sea of Spa jsou zcela jedinečné, vyráběné špičkovou technologií, a proto se právem řadí mezi nejkvalitnější kosmetiku svého druhu. Všechny produkty obsahující bahno a soli z Mrtvého moře dokonale přibližují jedinečné působení těchto přírodních produktů každodennímu domácímu užívání.


kosmetika z Mrtvého moře proti akné

ODg1MTM5