NEJPRODÁVANĚJŠÍ


» PLATEBNÍ MOŽNOSTI
PLATEBNÍ MOŽNOSTI

Platba bankovním převodem

Bankovní převod je běžnou platební metodou převodu peněz mezi dvěma bankovními ústavy. Platbu lze zadat kdykoli, ale zpracována je pouze v úředních hodinách vaší banky. Po vytvoření objednávky Vám příjde potvrzení o zpracování na Vámi zadaný e-mail. Pro zaplacení Vaší objednávky použíjte prosím číslo účtu uvedené níže a jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Následně Vám bude zboží odesláno.

Bankovní účet:

Bankovní spojení pro platby v CZK :

  • Číslo účtu: 2000173840/2010

Bankovní spojení pro platby v EUR :

  • Číslo účtu: 2100814000
  • IBAN: CZ9520100000002100814000
  • BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

O připsání částky na náš účet jste informováni emailem. V případě jakýchkoliv nesnází nás můžete kontaktovat na info@zdravapokozka.com.

Platba na dobírku

Dobírka - zákazník zaplatí až při dodání zboží Českou poštou nebo kurýrní službou GEIS. Česká pošta přijímá platby pouze v hotovosti, GEIS umí přijmout platbu i platební kartou.

Platba on-line GoPay platební brána Plaťte předem a ušetříte!

Oblíbená bankovní platba na jedno kliknutí s předvyplněným platebním příkazem přímo z vašeho internetového bankovnictví s okamžitým převodem peněz. Nabízíme přímé spojení s Českou spořitelnou, Raiffeisenbank, Komerční bankou, mBank, Fio bankou, GE Money Bank, UniCredit Bank a ČSOB.

Platba on-line platební kartou

Platba platební kartou přes internet patří dnes mezi nejrozšířenější platební metody. Platební karty jsou chytře zabezbečené, rxchlé a každý máme v peněžence alespoň jednu. Informace o zaplacení objednávky se k obchodníkovi dostane ihned. Budete přesměrováni na platební bránu.

NGJkMjg