NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod » PODLE ZNAČKY » LARENS » PROFESSIONAL LINE

LARENS PROFESSIONAL LINE

Co stojí za mimořádnými účinky a efekty, které lze pocítit ihned po ošetření preparáty Larens Professional?

Jsou to výjimečné kompozice receptur připravovaných v laboratořích WellU. Mnoho z nich má unikátní charakter. Je to náš vlajkový Biopeptide Complex s koktejlem peptidů rybího kolagenu nebo BIO-Placenta – biologicky aktivní rostlinná placenta naplněná po okraj blahodárnými aktivními složkami.

A úplně nejnovější objev, kterým je:

Liposomal Collagen komplex = kolagen zapouzdřený v liposomech

Inovativní, první na světě kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených v liposomálním nosiči, který je přenáší do hlubších vrstev kůže. Díky tomu působí intenzivněji a déle.

Účinky Liposomal Collagen Complex:

  • zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou – kolagenem, stimulace procesů regenerace (viditelné také na ultrazvuku)
  • výrazné vyhlazení, zmenšení vrásek (viditelné také na ultrazvuku)
  • efekt liftingu
  • efekt hydratace
  • efekt ochrany, posílení kůže

Liposomal Collagen Complex je čistý kolagen zapouzdřený v lipidové dvojvrstvě, který se dostává do hlubších vrstev kůže a dodává přírodní kolagenová vlákna a peptidové frakce přímo na místa poškození kůže a obnovuje ji zevnitř.

Důležité je zmínit, že během procesu výroby Liposomal Collagen Complex se nepoužívají žádná dráždivá nebo toxická rozpouštědla, emulgátory, kondicionéry a konzervační látky. Proto je přípravek bezpečný pro alergickou, citlivou pokožku, která vyžaduje zvláštní ošetření.

Chcete i vy nabídnout ve svém salonu tyto jedinečné kosmetické přípravky? Zavolejte nám na telefonní číslo +420 605 449 449 nebo pošlete zprávu na info@zdravapokozka.com.

Tyto přípravky jsou určeny k práci v kosmetických salonech.


školení nových kosmetiček LARENS

YzliNDl