NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod » PRO KOSMETICKÉ SALONY

Kosmetika pro kosmetické salony

Chcete dopřát svým klientkám skutečně prvotřídní péči o pleť nezatíženou zbytečnou chemií? Chcete si užívat jedinečných výsledků za velmi příznivé ceny?
Vyzkoušejte ve svém kosmetickém salonu řadu LARENS PROFESSIONAL LINE a nabídněte tak svým klientkám skutečně moderní a účinné ošetření pleti na bázi nejnovějších technologií.

Jaké jsou výhody:

  • vhodné pro všechny typy pleti bez ohledu na věk
  • produkty vhodné pro kombinaci s kosmetickými přístroji
  • anti-aging na základě unikátních účinných látek
  • kosmeceutika jsou hypoalergenní, neobsahují parabeny a další nebezpečné látky
  • patentovaná technologie - Biopeptide Complex + Bio Placenta + Liposomal Collagen
  • produkty získaly řadu ocenění v Evropě
  • nízké náklady na běžná ošetření pleti
  • nakupujete podle potřeby přímo od výrobce
  • žádná povinnost minimálního odběru zboží
  • pravidelná školení, podpora a materiály

Neváhejte a sama se přesvědčte o mnoha výhodách spolupráce na vlastní kůži! Zavolejte nám na telefonní číslo +420 605 449 449 nebo pošlete zprávu na info@zdravapokozka.com.

VZOROVÉ PROCEDURY OŠETŘENÍ A KOMPLETNÍ KATALOG I CENÍK PRODUKTŮ LARENS PROFESSIONL VÁM POŠLEME NA VYŽÁDÁNÍ.

Tyto přípravky jsou určeny k práci v kosmetických salonech. Registrované kosmetičky mohou všechny produkty získat se slevou 20%.


Procedury, které fungují

Co stojí za mimořádnými účinky a efekty, které lze pocítit ihned po ošetření preparáty Larens Professional? Jsou to určitě, na trhu výjimečné, kompozice receptur připravovaných v laboratořích WellU. Složení formulí jednotlivých výrobků na Vás udělá dojem.

Mezi různorodými použitými aktivními složkami důležité místo zaujímají složky s výjimečnými vlastnostmi v oblasti péče o pleť, se zvláštním důrazem na účinky anti-aging.

Snažíme se, aby ingredience používané v Larens Professional měly nejvyšší kvalitu, jejich koncentrace byly vysoké (ale také optimální) a propojení složek synergické, aby se vzájemně podporovaly, a naopak nevylučovaly své účinky.

V produktech řady Larens Professional najdeme pouze přírodní konzervační látky, které nejen plní svou funkci: tj. chrání produkt před působením mikroorganismů, ale také zlepšují vstřebávání aktivních látek a hydratují pokožku.

Tyto látky nevykazují toxicitu, nezpůsobují alergické reakce, jsou zcela bezpečné a čistě přírodní. Na základě průběžně měnících se předpisů, a také ve snaze být na trhu o krok dopředu, jsme se rozhodli zaměřit se na bezpečné vonné směsi, které neobsahují alergenní látky.

Důležité je také to, že preparáty vydrží dlouho, protože aplikovat stačí malé množství, a umožňují značnou flexibilitu při komponování vlastních autorských procedur, také s použitím přístrojů.

LARENS Professional Line

MWNlZDM3