» INTERCOSMETICA NEUCHÂTEL S.A.
INTERCOSMETICA NEUCHATEL S.A.

Základ kosmetiky vyvinuté ve švýcarských laboratořích tvoří rostlinné proteiny a čerstvě sbírané rostliny echinacea pocházející ze Švýcarských Alp. Především echinacea má fantastické přírodní vlastnosti. Výtažky z této rostliny úspěšně bojují proti infekcím, a účinným způsobem podporují antiseptické účinky a imunitní systém organismu. Mají řadu dalších mimořádných přínosů pro zdraví a krásu pokožky a umžňují působení aktivních látek s maximální efektivitou.

Posílením přirozené obrany pokožky pomáhá echinacea bojovat proti zánětům a infekcím, čímž se významně zvyšuje schopnost krémů, olejů a emulzí, vyživovat, vyhlazovat, hydratovat a chránit pokožku.

Díky tomu všechny kosmetické přípravky zmírňují tvorbu vrásek, rozjasňují pleť, obnovují texturu pokožky, regenerují pokožku a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy.

Tato kosmetika nabízí různé řady produktů určených pro potřeby celé rodiny: žen, mužů i dětí.

Pokožka se díky speciálnímu rostlinnému složení a výtažku z čerstvé protěže zjemňuje a posiluje se její přirozený obranný mechanismus, což přispívá ke kráse, dobrému pocitu a zdraví vaší pleti.

Aktivní složky navíc díky vyspělé technologii nanosomů pronikají hlouběji do povrchu pokožky, kde plně působí svými vynikajícími účinky.

Řada Swisso Logical pro péči o pokožku je založena na aktivní a vysoce kvalitní přírodní složce Echinacea.
Výtažek z echinacey používaný při péči o pokožku stimuluje buněčnou činnost, zvlhčuje a zjemňuje pokožku a podporuje přirozený obranný mechanismus pokožky.

Péče o pokožku La Danza je exkluzivní řada vědecky vyspělých švýcarských kosmetických přípravků obsahujících aktivní přísady s mimořádnými zkrášlujícími a léčebnými účinky, které účinně bojují proti stárnutí pokožky a pomáhají jí získat zpět a udržet si svůj bytostný mladistvý vzhled.

La Danza je to nejlepší, co může moderní kosmetologie, medicína a biotechnologie nabídnout.

 

Kosmetika pro ženyOTA4YzQwN