NEJPRODÁVANĚJŠÍ


» HILDEGARD BRAUKMANN
Hildegard Braukmann

Známá německá kosmetika Hildegard Braukmann nabízí ucelenou produktovou řadu bylinných přípravků bez alergenů. 60 let tradice a náročný německý trh jsou nejlepší zárukou špičkové kvality. Vyberte si ze široké nabídky určené pro všechny věkové  kategorie a určené pro potlačení různých kožních problémů.

Firma Hildegard Braukmann působí na německém trhu již více než 40let a celou dobu se specializuje na rozvoj a výrobu čistě přírodní bylinné kosmetiky doplněné o vitamíny. Zaručuje vysokou kvalitu výrobků a stále se rozšiřující sortiment. Obsáhlá nabídka, nízká cena ve spojení s vysokou kvalitou učinila přípravky HB jedním z nejoblíbenějších v Německu. Zákazníci si cení především dlouholeté zkušenosti. Receptury jsou orientovány k přírodě a k využití účinných látek z rostlin kolem nás.

Moderní bylinná kosmetika – jemná a vysoce efektivní v péči o pleť obličeje i těla. Síla přírody je základem všech přípravků společnosti. Zákaznice oceňují nejen vysokou účinnost všech moderních bylinných přípravků ale především vynikající kompatibilitu všech výrobků.

Společnost HB má vlastní výzkumné laboratoře a rozvoj této kosmetiky probíhá v úzké spolupráci s nejznámějšími dermatology a kožními klinikami. Rovněž je veden intenzivní dialog se zákazníky se silnou orientací na plnění jejich požadavků. Jedná se tedy bezesporu o kosmetiku na excelentní úrovni.

Výrobky této kosmetiky jsou uznávány jak odborníky tak jednotlivými zákazníky. Preparáty používají speciální obchody a jsou na německém trhu na prvním místě. Pozice na trhu se upevňovala rok od roku a mnoho faktorů ukazuje na to, že další vývoj i budoucnost patří této firmě. Stále více spotřebitelů totiž žádá "kvalitu za férové peníze“.


Hildegard Braukmann pleťová kosmetika proti vráskám

Tyto výrobky jsou vhodné pro: přírodní kosmetika, byliny, vitamíny, krása, zdraví, levná

MDEwNTI4